WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA:

Stal Gorzów - Motor Lublin typy i kursy 23.06.2024 | PGE Ekstraliga

Zdjęcie okładkowe artykułu: Archiwum prywatne / Żużel bukmacherzy
Archiwum prywatne / Żużel bukmacherzy
zdjęcie autora artykułu

Hitem niedzielnego ścigania w PGE Ekstralidze będzie starcie Stali Gorzów z obecnym Mistrzem Polski, a więc Motorem Lublin. Czy ktoś w końcu pokona zawodników Motoru? Czy bukmacherzy dawają miejscowym jakiekolwiek szanse na komplet punktów?

Stal Gorzów - Motor Lublin - oferty i najciekawsze typy bukmacherskie

Motor przyjeżdża do Gorzowa w roli faworyta oraz z kompletem punktów, które gwarantują im pozycję lidera w tabeli PGE Ekstraligi. Stalowcy obecnie plusują się na drugim miejscu, wyprzedając Spartę Wrocław. Na Stadion im. Edwarda Jancarza wraca Bartosz Zmarzlik, który na torze z pewnością będzie korzystać z umiejętności jazdy na tym obiekcie przez lata, w których reprezentował barwy gorzowskiego klubu. Bukmacherzy są zgodni i typują zwycięstwo przyjezdnych (1.25).

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 23/06/2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Stal Gorzów - Motor Lublin - kto wygra?

Sprawa punktu bonusowego prawdopodobnie jest już przesądzona, gdyż pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami, odbywający się w Lublinie, zakończył się wygraną Motoru aż 20 punktami. Dalej w walce na torze można rozdzielić jednak punkty gwarantujące umocnienie pozycji w tabeli PGE Ekstraligi. Tor w Gorzowie jest znanym obiektem dla przyjezdnych, ale liderzy miejscowych nie powinni łatwo oddać tego meczu, tym bardziej przy tak dużej przewadze Motoru po pierwszym spotkaniu. Bukmacherzy wystawili linie na handicapy punktowe, w których sugerują wygraną Motoru. Warto skorzystać z linii na gospodarzy, która wynosi 8,5 punktów i wyceniona została na kurs 1.55.

Oferta ETOTO na mecz Stal Gorzów - Motor Lublin

Wracający do Gorzowa Bartosz Zmarzlik, to zawsze dużo ognia na torze, gdyż większość kariery spędził właśnie na tym obiekcie. Dobrze ten obiekt zna także Jack Holder. To właśnie Ci zawodnicy powinni dzisiaj być liderami przyjezdnych. Z pewnością łatwo tego starcia nie odpuszczą Martin Vaculik oraz Anders Thomsen. Patrząc na awizowane biegi, najpewniej na torze powinni dzisiaj spisywać się; Bartosz Zmarzlik i Martin Vaculik. Na kupon wybieram punktacje Bartosza Zmarzlika. Bukmacherzy wystawili ciekawą ofertę na pozycje zajmowane przez polskiego zawodnika. Kurs 1.65 na zdarzenie, że Zmarzlik w każdym ze swoich biegów zajmie 1 lub 2 pozycję.

Przydatne statystyki do typowania meczu Stal - Motor

W pierwszym meczu tych drużyn padł wynik 55:35 dla Motoru Lublin. W poprzednim sezonie Lublin pokonał miejscowych 7. punktami. Na ten moment najlepiej punktującym zawodnikiem Stali jest Martin Vaculik. Liderem przyjezdnych od początku sezonu do teraz, pozostaje Bartosz Zmarzlik.

Gdzie oglądać mecz Stal Gorzów - Motor Lublin - transmisja

Początek meczu Stal Gorzów - Motor Lublin: 023.06.2024 (niedziela), godz. 19:15 Transmisja TV: Canal+Sport Stream online: Canal+Sport

Źródło artykułu: zagranie.com