Wątek dotyczący artykułu

Przeciętnie w tyłach, bezzębna ofensywa. Polska - Litwa 0:0

Bezbramkowy remis z Litwą zaliczyła reprezentacja Polski w ostatnim sprawdzianie przed Euro 2016. Mecz z Holandią był sygnałem ostrzegawczym, teraz robi się już pesymistycznie.

przeczytaj cały artykuł

bati27

ahahahhaha gwiazdy bezsilne w konfrontacji z krajem wielkości Krakowa jeśli chodzi o ludność. Aktualnie niestety z reprezentacja kojarzy mi sie tylko, Krychowiak lansiarz w płaszczu wyglądający jak człowiek ułomny, Lewandowski którego niektórzy maja za boga no i te czerstwe WAGs, które maja się ze mega gwiazdy. Aha jest jeszcze Nawałka z szalikiem. ahahahhahah

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bati27

Ja nie mówię że on jest zły..... ale jak patrze na fotki w necie, nienaganny garniak i lans na każdym kroku aha i jego wyjątkowo odpychającą kobietę to niestety.... rzutuje to trochę na odbiór tego gościa....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hegemon

Zauwaz, ze Engel w studiu podniecal się wlasnie Krychowiakiem i mowil ze to numer 1 w zespole dzisiaj i nie widać sladu po kontuzji - fachowcy z bozej laski tez sobie jaja chyba robią!!! Szkoda komentować ich gre. Lepiej niech wracają do helikopterow i reklam bo tylko to im idzie rewelacyjnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.