Wątek dotyczący artykułu

Jacek Rempała: Jeśli nic nie zmienimy, to będą kolejne takie tragedie

Najbliższa rodzina Krystiana Rempały przeżywa obecnie bardzo trudne chwile. Jacek Rempała - ojciec zmarłego żużlowca - ma nadzieję, że tragedia, która go spotkała, doprowadzi do zmian w tym sporcie.

przeczytaj cały artykuł

bombiROW

"Wywiad autoryzowany. Jego treść została zaakceptowana przez Jacka, Bożenę i Martynę Rempałów." -Sam Jacek nie mogłeś się wypowiedzieć? Wypowiedź Twojej córki w sprawie rodziny Rempałów na FB też była autoryzowana przez Ciebie? Wątpię. W sprawie kasku są inne teorie, są też filmiki na dowód. Mam nadzieję, że prokuratura to dokładnie sprawdzi, szczególnie kask. Wątpliwe, że był zapięty...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
--.night.--

rozumiem... ze jak ktos przypierd.... ci samochodem.. i zabije( nie zycze ci tego) kogos bliskiego... to bedzie wina pasow nie zpaietych, a nei tego co uderzyl? BRAWO..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
--.night.--

ja co... dokaldnie to samo... ZWAALCIE IWNE NA KASK.. A JA NA PASY NIE ZPAIETE..
wiec to jest to smao.. w inny jest ten co wali... ale przy7czyna moze byc rozna.. a w tym przypadku.. winny byl tor...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Bolo

A jak wejdziesz na ring bez ochraniacza na zęby i ci je wyp...doli to co też będziesz miał pretensje do przeciwnika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Bolo

No z czytania ze zrozumieniem pała.Chodziło mi o to że gdyby miał kask zapięty prawidłowo to dziś nie byłoby tematu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
teknokiller

ech gdyby ciebie nie było ,nie było by SPORTOWYCH tzw FAKTÓW.Sadzę ,że żaden z nas tu błaznujących już nic nie pomoże.Powtarzam ,że żużlowcy to kelnerzy śmierci.Niestety dla naszej uciechy te chłopaki jeżdzą i dają nam i sobie radość .Nigdy nie będzie bezpiecznie w żadnej dynamicznej dyscyplinie.Szukając winnych ,należało by też zadać sobie pytanie po co w ogóle istniejemy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Mike Schwed

No jasne, fakt, że spadł z głowy rzeczywiście jest dowodem na to, że z pewnością był zapięty. Poczekajmy na ekspertyzy ze śledztwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Mike Schwed

Dlatego właśnie nie ma co dywagować, śledczy sprawdzą co i jak, zrobią ekspertyzy i mam nadzieję dojdą do tego co spowodowało zerwanie kasku. Nie mówię, że nie był zapięty, aczkolwiek nie byłbym taki pewny, że był.

| Odpowiedz
blokuj
cllidt

Jak ktoś komuś przywali samochodem i ten ktoś wyleci przez szybę z powodu nie zapiętych pasów to wyleciał przez szybę z powodu sprawcy wypadku czy nie zapiętych pasów? Prokuratura bada sprawę i myślę, że sprawę kasku wyjaśni szybko. Tych kasków nawet nie zapiętych nie zdejmuje się łatwo.

| Odpowiedz
blokuj
Martyna Rempała

Do bombiROW żałosna jest ta wypowiedż a dlaczego tata ma zawsze sam się wypowiadać? nas też to dotyczy .Doczepiasz się najmniej istotnej rzeczy . A jeśli chodzi o wypowiedż na temat rodzinki to mylisz się bo Ojciec to widział zresztą wie jaka jest prawda ...dlatego też to cały czas jest publiczne

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|3)
blokuj
anty stolik

Hej Po co Ty czytasz te wszystkie bzdury pseudo znawców . Większość z tych poniżej to trole i dzieciaki .Szkoda zdrowia . Współczuję . Życzę wytrwałości i sił dla Ciebie i całej rodziny.. Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
RKL

Martyna nawet nie czytaj tych głupot, które tu wypisują ci wielcy znawcy i fani żużla, którzy jeszcze parę dni temu pisali łzawe komentarze do tragedii jaka spotkała Waszą rodzinę a dzisiaj, kiedy ojciec zabitego na torze dziecka, jeszcze na świeżo i z wielkim bólem w sercu, decyduje się na powiedzenie kilku zdań na temat tego zdarzenia, to oczywiście zaraz wychodzi nasza typowa przypadłość, której doświadczyliśmy już kilka razy np. w obliczu śmierci Jana Pawła II czy tragedii smoleńskiej. Byle pretekst wystarczy do tego żeby zaczęły się kłótnie i wyzwiska, a cały nastrój smutku i zadumy przerodził się w kipiący tygiel nienawiści. To co powiedział Jacek było powiedziane z perspektywy nie tylko ojca ale również bardzo doświadczonego zawodnika, któremu zależy na podniesieniu bezpieczeństwa na żużlowych torach. I jak słusznie zauważył, jeżeli teraz na gorąco, w obliczu tej ogromnej tragedii nie zostaną wyciągnięte odpowiednie wnioski, to ta historia możne się powtórzyć, a tego chyba by nikt nie chciał. I tu taki przykład z ostatniego meczu Unii z GKM. W 6 biegu po upadku został wykluczony Patryk Rolnicki bo rzekomo nie było kontaktu przy ataku na jego pozycję przez Buczkowskiego. Akurat siedziałem bardzo blisko tego miejsca i doskonale całą akcję widziałem. Gdyby Patryk nie uciekł od krawężnika i nie położył się na torze, to nie było szansy aby rozpędzony Buczkowski go nie skosił. No i oczywiście wtedy byłby kontakt, a sędzia w majestacie prawa mógłby wykluczyć Buczkowskiego! Tylko pytanie co by się stało z Patrykiem?! Co za chore przepisy i ich interpretacja!!!
Na koniec proszę: LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ i uszanujcie pamięć Krystiana bo On jak widzi co tu się zaczyna wyprawiać, to w grobie się przewraca.
A do Ciebie Martyna mam prośbę. Przekaż rodzicom, że nie muszą się bać o to, że śmierć Krystiana pójdzie szybko w zapomnienie. PRAWDZIWI KIBICE JASKÓŁEK NIE ZAPOMNĄ O KRYSTIANIE NIGDY!!!
Trzymaj się Martyna i nie pozwól aby ktokolwiek i kiedykolwiek powiedział coś złego na Krystiana, a my prawdziwi kibice będziemy Cię w tym wspierać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
.Jaszczomb.

Mam nadzieje, ze winni zostana ukrani, a bezposrednia przyczyna wypadku byl stan toru, a wiadomo kto nakazal tak go przygotowac i oby ta osoba poniosla konsekwencje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
PRZEM 312

Kolego u nas był beton i zrobił to samo a wyraznie napisali że na betonie by to się nie stało więc jak wytłumaczyć że to samo zrobił na betonie w Gnieznie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.