Wątek dotyczący artykułu

Jacek Rempała: Jeśli nic nie zmienimy, to będą kolejne takie tragedie

Najbliższa rodzina Krystiana Rempały przeżywa obecnie bardzo trudne chwile. Jacek Rempała - ojciec zmarłego żużlowca - ma nadzieję, że tragedia, która go spotkała, doprowadzi do zmian w tym sporcie.

przeczytaj cały artykuł

KSROW_Wojtek

Porażka..... w jednej chwili cały mój szacunek legł w gruzach. Zaczyna się szukanie winnych i obarczanie za śmierć młodego chłopaka. Rozumiem, że Pan Rempala wypowiada się na temat bezpieczeństwa ale Kacpra to już lepiej było w to nie mieszać. Szukanie winnych wokól - najlepszy sposób na wybielenie samego siebie.
W wielu kwestiach poruszonych w wywiadze zgadzam się w 100%, natomiast obarczanie i szukanie winnych - na prawdę totalna porażka. Jeździł Pan Rempała na żużlu i wie jaki niebezpieczny to sport. Brak mi słów, jestem zniesmaczony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
teknokiller

W podsumowaniu:
Należy ukarać każdego opiekuna prawnego ,który kieruje swojego podopiecznego na jazdy motocyklem bez hamulca.
Wniosek:
Wydać Europejski zakaz jazdy na motocyklach bez sprawnych hamulców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KSROW_Wojtek

Kolego smierć i osądzanie o nią młodego chłopaka to na prawde nierozsądne i głupie. Sport jest niebezpieczny i wszyscy o tym wiemy. Kwestii pogrzebu nie dotykam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
kubek1234

Przede wszystkim jedno powinno się zmienić Panie Jacku!kto normalny wydaje licencje na tak niebezpieczny "sport" dziecku! 15 letniemu dziecku- jeśli to jest powód do dumy dla ojca, to ja nie mam pytań.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.