Wątek dotyczący artykułu

Jacek Rempała: Jeśli nic nie zmienimy, to będą kolejne takie tragedie

Najbliższa rodzina Krystiana Rempały przeżywa obecnie bardzo trudne chwile. Jacek Rempała - ojciec zmarłego żużlowca - ma nadzieję, że tragedia, która go spotkała, doprowadzi do zmian w tym sporcie.

przeczytaj cały artykuł

Marek1

Panie Jacku ma pan zal ja rozumiem ale niech pan nie oskarza kolegi z toru najpierw go pan podbudowuje a teraz doluje dobrze ze dwa dni pozniej pojechal w zawodach bo gdyby nie to czasami moglby przestac jezdzic rozumiem pana zal ale to niczego nie zmieni zmieniajcie tlumiki a nie ludzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic122

Puknij sie w głowe. Chyba powiedział wyraźnie Jacek Rempała, że napisał tamto oświadczenie pod wpływem prośby prezesa z Rybnika z racji tego jakoby Kacper miał być niby załamany i mieć myśli samobójcze. Dlatego uległ prośbom i napisał tamto oświadczenie. Mógł myśleć inaczej, mógł od początku winić Kacpra za te tragedie ale skoro usłyszał że niby z Kacprem źle to napisał to oświadczenie wbrew swoim odczuciom i temu co myślał, żeby Kacper nic sobie nie zrobił. Tymczasem krótko potem Kacper Woryna który niby rzekomo miał być załamany i mieć myśli samobójcze wsiada na motocykl i jak gdyby nigdy nic sie nie stało jedzie sobie w zawodach młodzieżowych?! No sory, ale gość który RZEKOMO ma myśli autodestrukcyjne i jest załamany nie myśli raczej o jeździe w zawodach młodzieżowych. Dlatego Jacek Rempała poczuł sie zawiedziony i rozczarowany postawą działaczy i zawodnika z Rybnika i ma racje. Skoro oni tak postąpili i okazało sie, że z Kacprem wcale nie jest źle bo jedzie sobie w zawodach młodzieżowych jak gdyby nigdy nic, to Jacek zaczął mówić co naprawde myśli o tej sprawie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
K.S.ROW

a byłeś przy tym ,że wiesz że to pod wpływem Mrozka???
Bo ja myśle że tu raczej córeczka Rempały maczała w tym palce, niezła jest w te klocki czytając jej wypowiedzi....żal - po prostu żal !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
PRZEM 312

Nie zły to jest na pewno ale twój idol wielki Woryna który jeszcze długo powinien ćwiczyć technikę jazdy na motorze ale na treningach nie w zawodach Zarzucasz komuś kłamstwa a sam piszesz ja myślę Sam widzisz jakie twoje wypowiedzi są prawdopodobne

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
K.S.ROW

a gdzie napisałem że to mój idol?
pokaż mi to !
Gdyby Krystian przeżył ,to by była cisza w temacie niedługo,a tak wielki hejt internetowych kibiców!
Jak jesteście tacy odważni to czemu nie nazwaliście mordercą Jędrzejaka???
Bo jesteście żałośni,mieliście trudne dzieciństwa i jedyne co was teraz próbuje odbudować to jest obarczanie kogoś winą na wszelką siłe, ale nie możecie dać sobie powiedzieć !Wszyscy wiecie najlepiej sory...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
PRZEM 312

Wy za Woryną w ogień byście poszli podoba wam się jak kaleczy innych lepszych zawodników na torze Nie zdziwił bym się jak wreszcie ktoś by go też przewiózł po bandzie na prostej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
K.S.ROW

Mój klub też był na granicy upadku... ja to rozumie, ale życząc komuś tragedii i nieszczęścia za to , co sie stało w sporcie , w którym wypadki to normalność, trzeba mieć pusty łeb !
i ty go masz jak ten twój Gamoń!!!
nie możecie przeżyć , że nie ma was na żużlowej mapie Polski !!!
więc siadacie jak całe życie przed kompem i próbujecie zatrzeć bule dzieciństwa !!!
WYRAZY WSPÓŁCZUCIA , ALE TYM RAZEM DO WAS !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Marek1

W takim razie skoro wszystko wiecie lepiej to niech Jacek Rempala odpowie sobie samemu dlaczego synowi podstawil motocykl na ktorym on niechcial jechac tu tkwi caly szkopul i to przesondzilo o wszystkim musi on sam siebie zapytac a nie na forum bo to on to zrobil ze wymusil na nim jazde tym motocyklem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Unia.T PANY

Konczyl sie czas 2min gdy nie dalo sie odpalic pierwszego motocykla na szybkosci podstawil mu drogi i tez wtedy moglo byc to cos ze juz zrezygnowal z jazdy i "popuscil pasek od kasku " a nie ze go rozpial i tu moze lezy rozwiazanie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.