Wątek dotyczący artykułu

Jacek Rempała: Jeśli nic nie zmienimy, to będą kolejne takie tragedie

Najbliższa rodzina Krystiana Rempały przeżywa obecnie bardzo trudne chwile. Jacek Rempała - ojciec zmarłego żużlowca - ma nadzieję, że tragedia, która go spotkała, doprowadzi do zmian w tym sporcie.

przeczytaj cały artykuł

Aga Agula

Ludzie co wy tu wypisujecie to jest po prostu granda, zginął młody człowiek, jego rodzice i siostra przeżywają najgorsze chwile w życiu a wy ich opluwacie jak można. A co do słów Pana Jacka odnośnie Kacpra to niestety zgadzam się z nim, pomyślcie jak ma się czuć ojciec który pomimo tego że jego syn walczy o życie wspiera publicznie osobę, która umyślnie bądź nie przyczyniła się do tej tragedii, a on na drugi dzień jedzie w zawodach jakby nic się nie stało, mimo że jest młodym człowiekiem powinien był się zastanowić czy wypada. Ja będąc na jego miejscu warowalabym w szpitalu przy Krystianie i modliła się o jego życie, i bez względu na to czy mnie wygwizdaja czy opluja byłabym na pogrzebie bo tak nakazuje ludzka przyzwoitość. Wyrazy współczucia dla rodziców i siostry Krystiana.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kubek1234

Pan Jacek szuka winnych w torach, kaskach i Kacprze... byle nie w sobie. prawda jest bolesna, ale on sam zaczął tą niebezpiezną przygodę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kubek1234

Jako żużlowiec z doświacznieniem, chyba zdawał sobie sprawę jak niebezpieczny jest żużel i jak się może skończyć.Więc czemu teraz pretencje do torów i całego świata?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
.Jaszczomb.

No ja tez jadac samochodem zakladam ze tir we mnie wjedzie bo przeciez moze prawda? Chlopie kolejny pokaz fikcyjnych kont zeby wzbudzic dyskusje. Takich ludzi jak ty powinno sie zamykac w zakladach zamknietych dla dobra spoleczenstwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
kubek1234

weź ty się puknij w głowe! jakie fikcyjne dyskusje? mam prawo wyrazić swoje zdanie i właśnie to robię. Poza tym gratuluję porównania jazdy samochodem, a wyścigu żużlowego...prawie to samo ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
.Jaszczomb.

Kolejne konto do szczucia innych. Kolejny wpis tej samej tresci ze zmienionymi tylko znakami interpunkcyjnymi. Problemem w tej sytuacji sa ludzie co zakaldaja konta zeby napisac 1 wpis i sklocic reszte. I o dziwo wiekszosc tych nowych konto to kobiety :))) a czemu? Bo kobiet nie nalezy besztac publicznie? Bo nie wypada? Slaba taktyka portalu na nabijanie wpisow. Slabiutka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Sienias

Woryna po wypadku trafił pod opiekę psychologów i zapewne decyzje żeby od razu jechać w zawodach, albo żeby nie jechać na pogrzeb podejmowali oni. Dla niego pewnie to było najlepsze...chociaż nam to ciężko zrozumieć. To jest oczywiście tragedia rodziny Krystiana, ale jak czuje się Woryna, to osobny dramat. On z tym musi żyć...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
kibic122

Ale co ty chcesz powiedzieć, że Woryna nie był na pogrzebie?!?!?!?!?! Jestem w szoku. Nie wiem czy to prawda, ale jeżeli tak to byłby to wielki wstyd żenada i hańba dla tego zawodnika. Bardzo źle by to o nim świadczyło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Saddam

A jaki ma on obowiązek, aby być na tym pogrzebie? Nie był jego rodziną, czy przyjacielem. Żużel jest sportem, w którym giną ludzie, to jest zimne i okrutne, ale takie są realia. Jacek i Krystian doskonale o tym wiedzieli. Kompletnie un-fair jest dla mnie obarczanie jakąś winą czy żalem Woryny ponieważ wystartował w zawodach młodzieżowych chwilę po wypadku. Miał zamknąć się w pokoju i płakać? A później dostać depresji i zakończyć karierę? Nie jestem w stanie pojąć ogromu cierpienia Jacka, z wiadomych przyczyn, ale ten wywiad uważam za zbędny, albo za zbyt wczesny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
kibic122

Kacper Woryna miał obowiązek uczestniczyć w pogrzebie Krystiana Rempały, bo uczestniczył w jego śmiertelnym wypadku i to on puścił motocykl tak, że ten uderzył w Krystiana. Oczywiście nie twierdze że zrobił to celowo czy tego chciał bo wiadomo że było to nieumyślne, pewnie wynikło to ze zbyt małych umiejętności Woryny, a może z niedoleczonej kontuzji a może nie potrafi po prostu sie zachować bezpieczniej w tak ciężkich sytuacjach na torze bo go tego nie nauczono. Ale tak czy siak chociaż pewnym jest że nieumyślnie i niecelowo to jednak Kacper ten motocykl puścił w taki sposób że do tej tragedii doszło. W tej sytuacji miał moralny obowiązek uczestniczyć w pogrzebie Krystiana Rempały. I hańbą wielką jest/byłoby to dla niego gdyby go na tym pogrzebie nie było. A Jacek Rempała ma całkowitą racje jeśli chodzi o żal do Kacpra o to że niby rzekomo jest załamany a tu sie okazuje, że jedzie sobie w młodzieżówce podczas gdy kolega w którego uderzył jego motocykl walczy o życie. Tak sie nie godzi. Gdyby naprawde był załamany i przejęty tym co sie stało to by w tych zawodach nie pojechał a siedziałby na poczekali w szpitalu oczekując na wieści a napewno nie pojechałby w mało ważnych zawodach a już napewno pojawiłby sie na pogrzebie Krystiana Rempały. Jeśli Kacpra na tym pogrzebie faktycznie nie było to powinien sie za to wstydzić!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|2)
blokuj
PRZEM 312

I taka jest prawda bo tak postępują ludzie honoru i ci co mają choćby troszeczkę ludzkiej godności a jak widać Woryna to tylko coś lub może ktoś

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Macislaw

Nie miał żadnego obowiązku, a mogłoby to się skończyć bardzo źle, skoro ma tylu wrogów nawet w osobie Pana Jacka.... Na pogrzebie znalazłby się niejeden idiota, który by Kacpra zwyzywał lub nawet próbował pobić. Pomyśl człowieku, zanim głupoty napiszesz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
kibic122

To ty pomyśl zanim napiszesz takie brednie, bo głupoty opowiadasz. Nie wiem może ty jesteś tego typu człowiekiem który nie potrafi zachować sie godnie na pogrzebie skoro tak sądzisz, ale nie posądzaj o to innych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Macislaw

Przewidzenie takiej rzeczy nie jest trudne i nie trzeba do tego być "tego typu człowiekiem". Więc zastanów się ciut raz jeszcze nad tym co napisałem, bo nie ma w tym żadnej agresji, lecz zwykłe, czysto logiczne przypuszczenia. A patrząc na wywiad Pana Jacka śmiem twierdzić, że widok Kacpra mógłby (przypuszczenie) wywołać u niego lub kogokolwiek związanego z ś.p. Krystianem negatywne emocje.

| Odpowiedz
blokuj
kibic122

Bzdury opowiadasz. Nie wymyślaj głupot, bo nic takiego by sie nie stało i absolutnie nic nie usprawiedliwia tego że Kacper nie pojawił sie na pogrzebie. Zachował sie bardzo brzydko, niegodnie i nad wyraz samolubnie.

| Odpowiedz
blokuj
elvis

Pewnie tak.
Ale skoro tak pisze to moze widzial transmisje lub retransmisje w tv.
Jak ja.
Mysle ze polowy i tak by nie poznal...alr ma najwiecej do powiedzenia.

| Odpowiedz
blokuj
PRZEM 312

A ty byłeś miałeś bliżej jak Madsen i reszta Madsen z Danii miał przyjechać Woryna za to miał najdalej No ale co go pogrzeb interesuje czy to jego rodzina

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.