Wątek dotyczący artykułu

Michał Sokołowski w Stelmecie BC? Zapadła decyzja

W ostatnim tygodniu pojawiły się informacje na temat możliwego transferu Michała Sokołowskiego do Stelmetu BC Zielona Góra. - To tylko spekulacje medialne. Zawodnik zostaje z nami - mówi Przemysław Saczywko, prezes klubu z Radomia.

przeczytaj cały artykuł

johnny220

Oho mamy i eksperta #1
Aktor, nie aktor jeżeli pracowałby "dla nas" i tak aktorzył to inaczej byś śpiewał...
Nie zmienia to jednak faktu, że i mnie strasznie w tych finałach tym aktorzeniem denerwował ;)
Jednak nie sposób nie zauważyć, iż staje się powoli naprawdę klasowym zawodnikiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
99kerob

No patrz, a hiszpańscy koszykarze, którzy regularnie odstawiają cyrki lepsze od Sokołowskiego jakoś klasowymi zawodnikami są i pajacowanie im w tym nie przeszkadza...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gabriel G

Pewnie. Ale problemem jest kolejność. Zanim zaczęli pajacować już mieli statusy gwiazd. A Sokół, moim zdaniem, zaczął odwrotnie i przez to grozi mu, że nie osiągnie sportowo tego co być może, mógłby. Mam swoje lata i dużo widziałem. I znam się na tym. Te miny, gesty - to nie wróży dobrze. Oby się chłopak ogarnął.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.