Wątek dotyczący artykułu

KSW zwolniło Aziza Karaoglu! Rywal Mameda Chalidowa obciążony gigantyczną karą!

Konfrontacja Sztuk Walki zdecydowała się na kontrowersyjny krok. Z federacji zwolniony został jeden z najlepszych niemieckich zawodników wagi średniej, Aziz Karaoglu (9-7). Ma on zapłacić gigantyczną karę!

przeczytaj cały artykuł

lancet1

Mam troszkę odmienne zdanie. Melodia przebojem nie jest. Nikt nie wiedział, że ma jakieś znaczenie. Dla mnie żadnego. Ostatnio byłem na nabożeństwie w kościele w UK i zdziwiłem się bardzo gdy na melodię hymnu Niemieckiego wierni zaśpiewali pieśń chwalącą Boga. (zainteresowani mogą sprawdzić na youtube "Glorious Things of Thee Are Spoken"). Niewątpliwie sędziowie oszukali zawodnika. Zachowali się jak szmaty. KSW miast przeprosić to znalazło sobie pretekst by okraść gościa. Nie występował z żadnymi znakami ani hasłami zakazanymi w Polsce. Nie wykrzykiwał chorych haseł. Nie należy mu się kara. Wszedł do klatki zawalczył zdaniem większości wygrał, a Polska organizacja chce go oszukać. Mam w nosie czego jest wyznawcą. Został zaproszony do mojego kraju na walkę i został delikatnie mówiąc walnięty w rogi. Dla zacietrzewionych i plujących na gościa mam pytanie, czy ta melodia jest w Polsce zakazana? Jeśli nie to KSW może go ... tylko przeprosić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lancet1

Rozumie, ze ludzie w hali i sam Mamed Chalidow oddający śmieszną nagrodę i mówiacy do mikrofonu, ze był słabszy to wszystko jak napisałeś "laicy, którzy o mma i sędziowaniu nie mają zielonego pojęcia." Cóż... bądź zdrów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kokojamboo

Mamed oddawał pas w geście to był gest a ci którzy byli na hali i gwizdali to w większości janusze którzy na gale przychodzą zrobić sobie selfie a o mma nie mają pojęcia.Jestem zdrów,ponad 10 lat treningów i wyniki badań świetne mimo mych lat.Dzięki za zyczenia :) a teraz leć na hamburgera i frytki..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Tommy Lemony

istnieje prawo, ktore zakazuje promowania terroryzmu. Wybieranie hymnu terrorystów świadczy o popieraniu ich proste jak to, nie potrzeba wielkiej filozofii. Bardzo dobrze, że go dojechali

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
lancet1

Masz prawo do swojego zdania. Ja zapytam jakim prawem, Karaoglu nie otrzyma pieniędzy za odbytą walkę? Mało, nałożono na niego gigantyczną karę. Prezesi KSW to jakiś sąd? Znów Polak oszukał nie dotrzymał słowa... Standard. Dobrze, ze samochodem nie przyjechał bo by mu jeszcze zarekwirowali na poczet kary ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.