Wątek dotyczący artykułu

Zawisza Bydgoszcz bez trenera

Zawisza bez licencji na grę w I lidze, a od piątku także bez trenera. Propozycji nowej umowy nie otrzyma bowiem Zbigniew Smółka.

przeczytaj cały artykuł


tomekBYDGOSZCZ

"Komisja rewizyjna bydgoskiej rady miasta domaga się od prezydenta Rafała Bruskiego przeprowadzenia kontroli prawidłowości wykorzystania środków publicznych oraz weryfikacji dokumentacji finansowo-księgowej dotacji przyznanej spółce WKS Zawisza w latach 2011-2016." A co miasto zrobiło dla ratowania klubu? 17 mln przez 5 lat to daje średnią 3,4 mln przy wydatkach 10 mln rocznie na sport w Bydgoszczy! Więc ani to mało ani dużo, w zamian dostaliśmy ekstraklasę, Puchar Polski, Super Puchar Polski, europejskie puchary w najpopularniejszej dyscyplinie w kraju! A co miasto dało od siebie poza kasą? Właściciel był systematycznie obrażany, setki murów w mieście zapisanych jest poniżającymi hasłami, a miasto co? Gdzie promocja klubu, który promował miasto, gdzie wsparcie mentalne? Osuch sam walczył z patologia stadionową, nie pomógł mu PZPN, nie pomogło miasto, a teraz chce się z niego zrobić winnego! Jakiś tam drobnych błędów się nie ustrzegł ale pomocy nie miał znikąd! Zostawiło go miasto, zostawili prawdziwi kibice, którzy przestraszyli się troglodytów zwanych kibolami i ich śmiesznych trumienek! Czy ktoś odpowiedział za powybijane szyby w mieszkaniu Osucha? Czy ktoś odpowiedział z trumny wniesione nocą na stadion? Osuch i tak miał anielską cierpliwość, że tak długo walczył o nasz - bydgoski klub!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.