Wątek dotyczący artykułu

Euro 2016: chaos w Marsylii, starcia kibiców przed meczem Anglia - Rosja (wideo)

W Marsylii przed pojedynkiem Euro 2016 Anglia - Rosja doszło do starć kibiców obydwu reprezentacji, musiały interweniować francuskie służby.

przeczytaj cały artykuł

kowix7

Jedni praktycznie nawet nie sa w Europie drudzy chca koniecznie sie z niej wydostac. Przyjechaly ruskie swinie i zapijaczeni angole i robia zadyme. Dyskwalifikacja druzyn z Euro albo mecz oddany za 0 punktow dla obu stron i od razu sie uspokoi. Swieto sportu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic Polski

Jeśli już to chcą się wydostać z unii a nie z Europy, bo Europa to kontynent i Anglia zawsze będzie krajem europejskim tak samo jak np. Szwajcaria, która do unii nie należy (bo nie chce).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kowix7

Tego mi nie musisz tlumaczyc. "Kibice" angielscy krzyczeli "Fuck Europe we want out". Przetlumacz sobie. Oni sie nie czuja europejczykami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
kibic Polski

Wydaje mi się, że w tym przypadku dosłowne tłumaczenie nie jest odpowiednie. Myślę, że im chodzi właśnie o unię. Nie chcą by ktoś z Brukseli lub co gorsza z Berlina mówił im jak mają żyć we własnym kraju.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.