Dyskusja

Grand Prix Danii w Horsens
11 czerwca 2016, 19:00

relacja

Stalowy

2 wykluczenia w ciągu 5 lat i setek zawodów. Granica faulu i żadnego ostrzeżenia? Jedrzejaka ograł bez mydła, nie było ŻADNEGO kontaktu między nimi. Ogór zmyślił sobie bajeczkę, bo mu było wstyd, ze go na jego torze objechał juniorek gości, widać to na powtórkach. Szuka nogą kontaktu i nigdy nie znalazł? Dziwne. A może to balans podobnie jak u wielu żużlowców machających nogami? Nikogo w bandę dzisiaj nie wkomponowal, nikogo nie przewrócił, jeździ zadziornie, taki jest żużel, a nie jazda panienek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stalowy

Tak, to był wypadek, jak setki innych w tym sporcie, tyle tylko, ze zakończony tragicznie, nie pierwszy i nie ostatni raczej... przyczyny bada prokuratura, czy może ty już je znasz? I co to ma wspólnego ze Zmarzlikiem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Asfodel - nie karmię trolli

To, że tam też ktoś pojechał bez głowy. Po prostu mierzi mnie jak przy bandyckiej jeździe słyszę, że to nie jest sport dla panienek. Jak to jest, że są zawodnicy, którzy potrafią odpuścić (np. Hancock, Janowski, Kołodziej, Holder) a niektórzy na siłę jadą po trupach byle wygrać (np Pedersen, Zmarzlik, Kildemand) Ja rozumiem, że żużel to sport kontaktowy ale są pewne granice, za którymi znajdują się gips i śmierć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Stalowy

wykazałem ci, że nie ma prawdy w tej niby ostrej jeździe Zmarzlika. O ostrej jeździe świadczą faule, ostrzeżenia wykluczenia, kontuzje, a nie widzimisię kibiców innych drużyn.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Niestety jedyne co wykazałeś to brak obiektywizmu. Bo gdyby opinia o Zmarzliku pochodziła tylko od garstki kibiców to ok. Ale to widzi większość, tylko nie wy. Poza tym o agresji nie świadczy liczba wykluczeń, bo mimo wszystko przepisy są takie, że dopóki zawodnik utrzyma się na motorze, nie ma mowy o wykluczeniu. I tylko dzięki temu F16 ma tylko 2 wykluczenia.

| Odpowiedz
blokuj
Stalowy

He he :) że większość ma ból dupy, to rozumiem :) jeśli nie wykluczenia, to może chociaż ostrzeżenia, co? :) a tu klops, nie ma :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Stalowy

Wykluczyć można zawodnika nie tylko gdy spowoduje upadek innego zawodnika, ale również gdy swoją niebezpieczna jazdą spowoduje utratę pozycji przez innego zawodnika. Upadek nie jest warunkiem koniecznym.

| Odpowiedz
blokuj

Zgadza się ale ja piszę o takich sytuacjach ja chociażby ta dzisiaj. Było chamskie? Było. Dun był szybszy a Zmarzlik musiał zmieniać tor jazdy i dociskać go do bandy. Dun nie stracił pozycji bo jechał 3 i po prostu nie miał szans go wyprzedzić. To jest bliźniacza akcja z finału. Serio tego nie widzisz? Powtarzam, nie zawsze chamska jazda równa się wykluczeniu czy upomnieniu. W końcu takie podejście jak ty (to nie sport dla panienek) preferują nawet niektórzy sędziowie. Ile było przypadków, że to ofiara takiej agresji była wykluczana a nie sprawca (patrz Paweł rok temu w Tarnowie)

| Odpowiedz
blokuj
Stalowy

ale takie sytuacje zdarzają się nagminnie! pisanie, że celuje w tym Zmarzlik jest nieobiektywne i pozbawione podstaw. Rywalizacja w sportach motorowych zawsze powoduje sytuacje konfliktowe. Jednym z kryteriów oceny ostrości jazdy są wykluczenia, upadki rywali, ostrzeżenia, a nie ocena zaangażowanych emocjonalnie kibiców. Przecież wg nich 100% upadków powodują zawodnicy drużyny przeciwnej, wiec dla mnie nie jest to wiarygodne kryterium

| Odpowiedz
blokuj

No nie bardzo. W Wawie było GP, turniej na neutralnym gruncie a Zmarzlik mimo wszystko pojechał z kolegą z reprezentacji jak ze śmieciem. Z premedytacją a nie przez przypadek czy nieszczęśliwą koleinę. Dwie identyczne sytuacje: dziś Zmarzlik-Thomsen i W Grudziądzu Kołodziej-Gollob. Jak pojechał Zmarzlik a jak Jasiek.

| Odpowiedz
blokuj
Stalowy

ale ja nie kwestionuję słuszności wykluczenia Bartka w Warszawie. pojechał za ostro. nie dodawaj, ze kolega z repry, bo to zawody indywidualne. a dzisiaj? no cóż, nie ułatwił życia Dunowi, ale takich akcji widziałem setki, Chocby Warda, który w drużynówce wkomponował w Gorzowie Hampela w bandę.

| Odpowiedz
blokuj
kibic innej druzyny

Po co się tak produkujesz ,my go po prostu nie lubimy i mamy średni stosunek do jego jazdy na granicy chamstwa. Ty sobie go kochaj a dla nas jes to zawodnik jakich wielu w lidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
SGów

Po twoich komentarzach mysle ,ze niesamowicie sie przejmie:D jego skromnosc i pokora zmusi go do jeszcze wiekszej pracy:)

| Odpowiedz
blokuj
obiekt37

W którym miejscu bredziłem ??? W tym,że przyznałem ,że jest liderem Polaków czy w tym,że jest słaby w lidze ??? Proponowałbym wypoczynek...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Ibrakadabra 43

Pisałem przedtem, że Magic dostał szansę od losu, i że zamknie usta w Australii wszystkim którzy w niego nie wierzą. Janowski i ZMarzlik to jest inna liga.

| Odpowiedz
blokuj
Wojtula

co ciekawe całe podium to mega kumple :) będzie bal! a ja niem mam już zapasów,chyba obalę coś z cyklu na czarną godzinę a raczej złotą :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.