Wątek dotyczący artykułu

Emil Sajfutdinow wraca do treningów. Pojedzie z Unią Tarnów?

Fogo Unia potwierdza, że Emil Sajfutdinow pojawi się w tym tygodniu na treningach w Lesznie. Są szanse, że Rosjanin będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na najbliższe spotkania.

przeczytaj cały artykuł

AntyAsfalt

Jak Emil ma jechać to tylko za Pająka. Wiem ze Pająk może odpalić w każdej chwili ale jak na razie to jedzie piach. W tym meczu musimy zgarnąć bonusa jeśli jeszcze ktoś u nas myśli o jeździe w PO. Trochę nam Toruń pomógł wygrywając z Rowem ale nadal nasza jazda w PO jest nie pewna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Young Oak

Wystarczy wam wygrana z Toruniem, nawet bez bonusa, a i tak wejdziecie do play off. Pozostałe drużyny są po prostu za słabe by was wyprzedzić. Nie ma sensu zabierać wychowankowi okazji do zarobienia pieniędzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gandalf.77

Ty to rozumiesz, wielu kibiców to rozumie ale nie wiem czy prezes Rusiecki i to jest przykre ...sorry ale kibice daja klubowi okolo 2,3-3 mln przychodu a tak nbaprawde obecny prezes ma ich gdzies....mam pytanie który sponsor klubu tyle daje....???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Young Oak

Odpowiedź jest oczywista. Sponsorem, który najwięcej daje pieniędzy budżetowi klubu są kibice. W Gorzowie już dawno to zrozumieli. Dziwi mnie, że klub z takimi tradycjami jak Unia Leszno nie wsłuchuje się w głos kibiców. Szczegółów okoliczności odejścia Przemka z Leszna nie znam, ale wyniki pokazują, że lepiej było go zostawić niż brać Kildemanda. A wtedy skład z 5 wychowankami w Ekstralidze byłby ewenementem, a i wynik nie byłby zły.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.