Wątek dotyczący artykułu

Maszyna z Torunia rozjedzie prawie każdego?

Niedzielny mecz w Rybniku potwierdził siłę, jaką dysponuje na ten moment Get Well Toruń. - Ta maszyna weszła już na właściwe obroty. Przegrana z tak mocnym rywalem nie jest dla beniaminka dużą ujmą - mówi Jacek Frątczak.

przeczytaj cały artykuł

8-krotny DMP

Widzę,że po wygraniu z beniaminkiem jasteście znowu pewni siebie.Może racja.Jest tylko jedna prośba nie straszcie,bo tak naprawde nikt Was się nie boi :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Corlleon

Kto jest pewny siebie? I kto straszy? jak na razie to wy piszecie o jakiś klapsach itd. nie ma większych napinaczy od was, a ja przedstawiłem tylko fakty. A fakty są takie też że wiele razy się odgrażaliście itd a potem się kończyło lipą.zeszły sezon w ogóle nie nauczył pokory, puki co wam idzie i znów jesteście pewni siebie. Może racja .Ale sezon potrwa jeszcze 2 miesiące ponad i wiele może się zmienić. Nie zapomnij że do Leszna wraca Emil i jak Kildemand złapie ustawienia jak w zeszłym sezonie to podejrzewam że mogą pogodzić wszystkich.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Corlleon

Ja nie prorokuję , bo do meczu zostało sporo, no i ta miesięczna przerwa , kto w niej straci mniej koncentracji ten będzie do przodu. Pewnie będzie ciekawy mecz..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.