Wątek dotyczący artykułu

Koniec szans na transfer Piotra Zielińskiego do SSC Napoli

Agent Piotra Zielińskiego Bartłomiej Bolek w rozmowie z włoskim serwisem "Radio Crc" stanowczo wykluczył możliwość przejścia Piotra Zielińskiego do SSC Napoli. Polak chce wzmocnić Liverpool FC.

przeczytaj cały artykuł


kimi21

Co za głupie zachowanie Piotrka tym bardziej, że takie Napoli jest teraz na wyższym sportowym poziomie niż Liverpool. Skończy się na tym, że Udine mu się odwdzięczy i spędzi sezon na ławie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan-RSKZ

LIverpool jest 10 razy większy klubem i ma zdecydowanie większe możliwości ,a także aspiracje (nawet jeśli w ostatnim sezonie nie szło).Mamy prawdopodobnie najlepszego menago na świecie i gigantyczne możliwości finansowe (z ligi włoskiej nawet Juventus finansowo z LFC nie ma szans).Pieniądze niby nie grają,ale na dłuższą metę zawsze zaowocują (patrz PSG,czy City).Klopp doszedł do finału LE nie wydając funta na transfery.To co będzie jak wyda ich 100 mln (tyle spokojnie możemy wydać,a nawet więcej)Poza tym śmiem twierdzić,że w bezposrednim dwumeczu Włosi dostaliby od nas wpieprz.Przypominam,ze celowali w wygranie Le.Odpadli z Villareal,ktore potem zostało na Anfield 3-0 rozbite.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.