Dyskusja

Nevermore

przejdź na stronę użytkownika

emii

Hej. Zapraszales mnie na ZE, więc z ciekawości weszłam. Pierwszy artykuł jaki mi się wyswietlil o Jacku, zaczęłam czytać komentarze i oczy ze zdumienia przecieralam. Podobno tam się nie obrabia dupybi nie obraża.....ale hmmm to chyba moj mongolski wymysl ale fakt jak jest się mongolem z psychiatryka, do tego zaslepionym w klubowe barwy, fanem żużla, ktory nie oglada meczy innych poza swoim klubem.Chociaz tutaj fakt jak w niedziele jadę do Poz, to fizycznie niemozliwe jest wrocenie do domu na 19.30.
Tak tu przytoczylam Ci pewne teksty tego Pana, ktory nikogo nie obraża i nie obrabia tyłka. Dzięki, że pisałeś abym tam weszla, bo potwierdzilo.się to co pisalam, że Najt to hipokryta. Zreszta wczoraj na relacji tutaj na sf też wypisywal, ze tutaj to o żużlu nic nie ma. A tam co jest obrabianie dupy poplatane z zuzlem. Wiesz co to ja już wolę cycki i chlanie poplatane z zuzlem.
Drugi kolega Seweryn co jak szczur usunął konto z sf nawet nie odpowiadając na komentarz poleciał na ZE obrabiac mi dupe razem z Najtem. Oczywiście wpisując nieprawdę.
I dalej chcesz mnie przekonywać, że jest ok, wszystko w porzadku?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
--.night.--

POKAZ MI TEN WPIS POD ARTYKULEM O REMPALE?
ZNOWU KLAMIESZ I TYLE...
I TO W DODATKU BEZCZELNIE..
to ze tu sa mongoly z psychoiatryka to pisz eod dawna wiec nie wiem co to za zdwienie.. i pisze to tutaj a nei za plecami..
kolejan rfzecz...
I CZEKAM NA TEN NIBY WPIS W ARTYULE Z REMPALA CO JA PISZE O JAKIM ZASLEPINEIU BARWAMI KLUBOWIMI ITD..
idziesz droga klamcy... dedektywa.. wielki blad..
ale taka droge soebie wygralas.. twoja sparwa..
ale ponzije sie nie dziw ze jestes zablokwoana jak pisze klamsatwa na moj temat..
i kolejna rzecz..
GDZIE JA Z SEWRYNEM CI D... OBRABIALISMY?
CO TY WYGADUJESZ?
tobie wzrok siada, albo medrzec na ciebie zle dziala..
i neich ten medrzec pokaz jakies pwisy PO NOCACH.. tez czekam...
bo latke klmacy juz ma..
a juz niedlugo MODERATOR.. ujawi czyje sa te konta co tak sie szczycil ze odkryl... i zobaczymy co wtedy zrobi.... tez zabkokuje moderatora? hahahaha
juz raz byla taka sytuacja ze kot mi zarzucal nie moje konta.. i moderator raz na zawsze to wyjasnil..
JUZ TEJ OSOBY NA FORUM NIE MA..
bo ze wstydu sie spalila...
ale on bedzie bo on nie wie co to wstyd...i dalej bedzie twierdzi ze STEFAN Z CT, ILONA I PIOTRUS ot moje konta i wiele innych...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.