Wątek dotyczący artykułu

Leon Madsen zaraża optymizmem przed wyjazdem do Leszna. "Możemy tam wygrać"

Według zawodnika Unii Tarnów - Leona Madsena spotkanie przeciwko liderowi z Gorzowa układało się w taki sposób, że gospodarze mogli realnie myśleć o triumfie. Ostatecznie Stal pokonała Jaskółki 48:42 i pozostała jedynym niepokonanym zespołem w PGEE.

przeczytaj cały artykuł

AntyAsfalt

Dlaczego poniosło? I Janek o Bjerre jadąc po 6 razy mogą te 30 pkt uzbierać. Wiem ze ich świetnie wyniki ze Smoka to odległa historia ale u nas nie ma pewniakow na wygrywanie biegów. Do tego Emil który nie wiadomo co pokaże

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
STAL.G_1771

Zakładając czysto spekulacyjnie to punkty zawodników UT mogą wyglądać następująco:
1. Leon 11p(6b)
2. Michelsen 2p(2-3b)
3. Bjerre 10p(6b)
4. Świder 1p(2-3b)
5. Janek 13p(6b)
6. Patryk 3p(4b)
7. Madej 0p(2b)
Co razem daje punktów 40 punktów całej ekipy przy czym jest to w moim mniemaniu najwyższy możliwy rezultat jaki drużyna tarnowska może w tym meczu uzyskać

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis

Kto wie jak koldi wypadnie na tle zengiego (bo chyba on pojedzie z juniorem)
Pamietaj ze on tam jezdzil jakis czas i lubi ten tor.
Nie zdziwie sie jak zrobi 14-15 szesciu biegach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
STAL.G_1771

Tak to fakt, Janek może zwiększyć zdobycz punktową na Waszą korzyść i może być tak jak piszesz. Ja tam nie mam nic przeciwko jak ich konkretnie postraszycie albo lepiej zgarniecie bonusa :) A co się wydarzy tego nie wie nikt.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.