Dyskusja

SportoweFakty.pl

przejdź na stronę użytkownika

-stanley

Napiszę jeszcze o jednej sprawie, o której miałem przemilczeć. Od kilku lat jestem na forum i po napisaniu wielu komentarzy posiadałem jednego bana na 12 godzin. W ostatnim okresie niejaka "Natasha" stwierdziła, może niedosłownie,że przypilnuje mnie i załatwi. Następnie zablokowała. Dla tego czytając ostatnie wpisy jej działalności na forum mogę sądzić różnie. Tylko czy tak dużą ma siłę przebicia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SportoweFakty.pl

Każdy użytkownik forum ma możliwość zablokowania innego użytkownika, co powoduje, że interakcje między nimi są ograniczone. Redakcja w to nie ingeruje.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-stanley

Tylko ja napisałem o osobie która pokazywała, że wszystko tu może załatwić. Komentarz o uczestniku forum unaocznił mnie wszystko. Piszę prawdę, niezależnie od skutków które mogą mnie spotkać. Redaktorze, mnie nie chodziło o blok.

| Odpowiedz
blokuj
Natasha

Stasiu, ja nigdy bym nie zgłosiła Twojego komentarza, bo zawsze piszesz merytorycznie, ty jesteś super chłopiec i nawet Ciebie lubię :)
Dla Twojej informacji. To że poprosiłam redakcję na zwrócenie uwagi na tamtego użytkownika wynikało wyłącznie z tego, że jego komentarze były bardzo wulgarne i napisane na tablicach kilkunastu użytkowników.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Natasha

Z jednej strony krytykujesz zgłaszanie wulgarnych komentarzy, a z drugiej skarżysz na mnie jak dziecko w przedszkolu XD Nieładnie ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.