Wątek dotyczący artykułu

WTA Birmingham: Andżelika Kerber przegrała z deszczem, zwycięski start Johanny Konty

Andżelika Kerber z powodu opadów deszczu nie zdołała zwieńczyć meczu z Darią Gawriłową w 1/8 finału turnieju WTA Premier w Birmingham. Dopiero w czwartek dokończono zmagania w I rundzie, a zwycięstwa odniosły Johanna Konta i Yanina Wickmayer.

przeczytaj cały artykuł

Eleonor_

To prawda.Wszędzie ta poprawność i jednomyślność w działaniu;
w przedszkolu,szkole,pracy...również odczuwalna wśród znajomych.
Niestety:(
Mimo wszystko, życzę słonecznego w deszczową pogodę Margotko:))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CrushMe

Lukłem na pogode i jest szansa że dokończy:)
Nie podoba misie to że kurde gdyby Heather wygrała to od razu musi ćwierćfinał z Pironką która swój mecz już wczoraj rozegrała.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CrushMe

No zobaczymy... ale faktycznie taki układ nie zwiększa szans. Ech cóż....
Daria!:) ach żeby ona wygrała.....
btw. komu Elo najbardziej kibicujesz na Wimblu pod nieobecność Majorkanina?:)

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

Naprawdę...być może przyczyniła się Twoja miłość do niej...
Hmmm nie wiem...ale na pewno jej sympatyzuję pod Twoim wpływem:P/D

| Odpowiedz
blokuj
CrushMe

Eleo...więcej ulubieńców a nie tak monogamicznie :P ;) Belinda skreczowała to Daria. Niestety mała Aussie właśnie odpadła to Heather. Jeżeli i ona nie da rady to wieczorkiem Sorana:))

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

Ty masz cały harem tenisistek...Omi,jesteś jakimś sułtanem hmmm
Moi ulubieńcy z drugiego planu cienko przędą...
Delpo po operacji nadgarstków ciągle nie może powrócić do siebie.
Młodzi jeszcze tylko młodzi obiecujący,bez większych trofeów,
z wyjątkiem Dominika...

| Odpowiedz
blokuj
CrushMe

Domi zaczął sie już poważnie liczyć , na pewno także Nicka i Alexa już stać na wyrównaną walke a kwestią czasu jest gdy dołączą pozostali a przede wszystkim Borna. Masz Eleo kilku potencjalnych ulubieńców :)) Wszyscy ładnie grają i przystojni :P No tylko musisz pochować Rafe , no powiedzmy jakąś tam chwile żałoby i otworzyć serce na innych :P

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

Niby tak,jest grupa młodych wilczków,ale jednak w dalszym ciągu pozostają jedynie obiecującą nadzieją,na wygranie szlema nie wystarcza wytrzymałości i umiejętności...
Swego czasu pewien Majorkanin w ich wieku,to miał na swoim koncie kila szlemów...
i powiedz jak go nie kofać hmmm
Rafa wieczny na zawsze jak prawdziwa miłość,nigdy go nie pochowam:P

| Odpowiedz
blokuj
CrushMe

Aaa bo ty go za szlemy kochasz....!? HMM no tak....teraz już wszystko jasne!! :P bo do tej pory żem myślał że ta miłość ma głębsze podłoże ;) ooo jak moja do Darii❤:)) przefajna zwariowana ładna i nieważne że jeszcze nie wygrała szlema :P

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

Przede wszystkim za pasję...szlemy były jej efektem.Owszem, to uczucie ma głębsze podłoże,pewnie w zaciszu gabinetu psychoanalityka łatwiej było by rozmawiać na ten temat,niż na forum publicznym :P
Btw.
Omi,dzisiaj Ty nie masz dobrego dnia... zawiodły Cię ulubienice Daria i Haether:(
Czekasz z nadzieją na wygraną Sorany hmm

| Odpowiedz
blokuj
CrushMe

Noo...kurde bardzo chce żeby Soranie sie udało:) Ją Eleo od początku w tym tygodniu najbardziej chce oglądać także i przez to że pogoda w Birmin sprawia iż turniej do doopy no;) To mi troche mniej żal Darii i Heather że sie już nie będą męczyć w tej durnej pogodzie :P Ale i tak samo oglądanie ich jest ogromną przyjemnością bez względu na wynik:)) poza tym wiesz one niestety mniej wygrywają niż przegrywają

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

Dzisiaj Twoje wszystkie ślicznotki dały plamę,ale to przecież nic się nie stało,gdyż dla Ciebie nie ma istotnej różnicy wynik
spotkania,a jedynie widok panienek...:P
Barbora rozegrała w ciągu jednego dnia 3 mecze /łącznie z deblem/
Jak myślisz Omi,czy jutro Coco zleje ją na kwaśne jabłko hmm
Proszę przetłumacz mi Twoje zdanie,chyba nie rozumiem o tej porze
cyt.:"poza tym wiesz one niestety mniej wygrywają niż przegrywają"

| Odpowiedz
blokuj
CrushMe

Szkoda że i Sorana nie dały rady. Zagrała 6 meczy w sumie bo kwali i to całkiem fajnie. Jestem zadowolony w jakiej jest formie:) Miała swoje szanse i ładnie grała ale co odrobiła to Jelena znowu przełamała.
Kuna a już jutro musi kwali do Eastbourne..... jezu tak bardzo jej życze żeby jak najszybciej awansowała w rankingu by mogła od razu zaczynać od głównych rund.

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

Dawno nie oglądałam Sorany, pamiętam ją z przed 3 lat, z finałowego meczu z Sereną
w Toronto, wtedy nieciekawe wrażenie na mnie zrobiła.
Zerkałam na drabinkę kwali w Eastbourne, właśnie zastanawiałam się czy Sorana
złapała pierwszy lot na Wyspy Brytyjskie hmm
6 rozegranych spotkań na trawie, to już spory zastrzyk wow:)
Flipkens gra jutro półfinał na Majorce,ale także widnieje w Eastbourne!
Nasza Linetka staruje i pierwsze spotkanie rozegra z Czeszką Allertovą hmm
mogła lepiej wylosować...

| Odpowiedz
blokuj
CrushMe

Ja jej gre mało kojarze z wtedy. Jak dla mnie bardzo sie teraz zmieniła i ehem ładna była zawsze ale to jak wygląda teraz i do tego jak fajnie gra....!:)) nie dała mi wyjścia... #ulubienica :))

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

Wiesz,że jedynie sporadycznie oglądam WTA,ale specjalnie zrobię dla Ciebie
wyjątek i gdy będę miała możliwość to polukam na Twoją Soranę...
Morfeusz mnie porywa w swoje objęcia,oczy same mi się zamykają...
Dobranoc Omi,życzę słodkich snów z ulubienicami w roli głównej:)

| Odpowiedz
blokuj
CrushMe

Oby to lukanie wypadło na fajny mecz bym nie musiał cie przekonywać że nie chodzi tylko o jej urode ;P ;) bo musisz wiedzieć że o nią też mimo wszystko chodzi hehehe:) no cóż nic nie poradze :P
też zmykam....dobranoc "Kobieto w masce" :)
niech ci sie przyśni godny następca Rafaela Nadala z Majorki:)

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

Z odpowiednim wyprzedzeniem podasz mi, namiary na właściwy
i godny obejrzenia mecz Sorany...doskonale będziesz wiedział, prawda?:)
Dzisiaj masz wolne od kobiecego tenisa hmm
Miłego dnia Omi,życzy kobieta w masce :P/D

| Odpowiedz
blokuj
CrushMe

e e e nie tak szybko pani kobieto ! Caro dziś gra o finał Majorki !:) Widzisz Eleo nawet jak odpadają jedna po drugiej a wcześniej Beli kreczuje , przegrywa Kiki to jeszcze jedna przetrwa :)) Ale generalnie dziś pora na Alexa i Dominika:)
Polukania na Sorane nie ma za dużo okazji lecz nie omieszkam ci podszepnąć:)

| Odpowiedz
blokuj
CrushMe

Licze ale i znam dobrze jej możliwości do nie wygrywania ważnych pojedynków;) Jestem jednak dobrej myśli a po zwycięstwie Alexa tym większej:)
Oby Dominik też wygrał i żebyś mogła zobaczyć finał:)

| Odpowiedz
blokuj
CrushMe

a teraz najważniejsze...twoje dobre życzenie sie sprawdziło i śniła misie Belinda!!!:) Ale krótko i dziwne to było bo związane z dywagacjami o podróży w czasie... siedzieliśmy na wykładzie i jakiś profesor tłumaczył na wzorach że to możliwe i zanim zanotowaliśmy to sie obudziłem. Do doopy ;P ;) musze to kiedyś dośnić !:)
też miłego dzionka Zamaskowana:)

| Odpowiedz
blokuj
CrushMe

Co do tego zdania to.... jeśli tak jak ja kibicujesz tym które nie są za mocne to choć szkoda mi bardzo że przegrywają to trzeba sie z tym liczyć bardziej niż gdyby sie kibicowało liderkom:) Ale wiesz Rafa ciebie rozpieszczał szlemami a mnie one rozpieszczają tym jakie są :)) Ale nie jest tak źle....Caro i Kiki wygrały Rolanda. Daria z Nickiem wygrała Perth. Belinda już 2 turnieje i jest w dziesiątce. Pokonała już wiele dobrych tenisistek. Daria 2 razy Petre w tym sezonie. Sorana ostatnio bardzo fajnie. Mi ich każde wygrane dają dużo radości:)

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

Odpowiednio dostosowujesz się, teraz rozumiem.Dziękuję:)
Masz rację,Rafa po prostu niesamowicie mnie rozpieszczał. Ustawił tak wysoką poprzeczkę,abym już nigdy nie spotkała
lepszego tenisisty...tylko wiecznie On jedyny:P/D
Tak,Daria znalazła wyjątkowo skuteczny sposób na Petrę XD
Przy tak szerokim asortymencie,masz w czym wybierać i przebierać...
jeszcze zapomniałam o Caro i Kiki. Co dzieje się ostatnio z Belą hmmm

| Odpowiedz
blokuj
CrushMe

Co do Rafy to pewnie masz racje że lepszego nie spotkasz jeżeli rzecz jasna nie chcesz być fanką Novaka ;P hehehe;)
Ale jeśli wyniki nie są tym czego najbardziej oczekujesz to jestem pewien że wśród tenisistów choćby tych co sie pojawiają znajdziesz takiego który cię zauroczony fajną osobowością , będzie przystojniakiem no i po prostu będziesz miała tak jak ja z moimi ulubienicami czyli ogromną przyjemność z tego jak fajny będzie ten tenisista i dodatkową radość gdy czasem coś wygra :))

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
CrushMe

Co do Caro to już mi tylko ona pozostała w tym tygodniu:) Zgadzam się z tobą jak najbardziej że tytuł jest w jej zasięgu i mam nadzieje że tak sie stanie:)

| Odpowiedz
blokuj
krótka piłka

W przyszłym masz wszystkie razem w Eastbourne. Może Belinda wyleczy uraz i powalczy o obronę tytułu. Timea zacznie testować trawę. Będzie się działo ;) ja tych meczyków niestety nie obejrzę, ale może zerknę do Was na SFy, aby poczytać recenzje ;)

| Odpowiedz
blokuj
CrushMe

Moje "recenzje" to będą tylko achy i zachwyty czyli tradycyjne wariactwo :)) Oby w East była lepsza pogoda! Taki Birmin to tylko potęguje moją i tak już przeogromną tęsknote za Melbourne:)

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

Ha, bardzo lubię szarlotkę,ale niekoniecznie w wydaniu Barbory,bowiem lubię
tę charakterną Czeszkę hmm pewne jest,że zmęczenie materiału ją dopadnie :)
Podobnie stawiam na Coco,ale gdy nie trafimy,to będzie duża niespodzianka,
prawda ?
Pozdrawiam i dobrej nocy Krótka Piłko:)

| Odpowiedz
blokuj
CrushMe

Mógł być dobry mecz ale z drugiej strony Domi tak dużo gra w tym sezonie więc fajnie że dostał półfinał bez gry:)
Co do Taylora to na razie mnie jeszcze czymś nie zachwycił. Niemniej jest w "poczekalni" i śledze jego wyniki.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.