Wątek dotyczący artykułu

Groźny upadek Pawła Przedpełskiego. Polak odwieziony do szpitala

W trakcie dwunastego wyścigu pierwszego finału Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w King's Lynn groźny upadek zanotował Paweł Przedpełski.

przeczytaj cały artykuł

coreZG

A ja będę trochę złośliwy i napisze tak: szkoda chłopaka ale jak to gadał jeden z kierowników toruńskich, nie obchodzą mnie wasze problemy przed jutrzejszym meczem toruniaki. A prezes z Torunia taki pewny był wygranej. To teraz odejmij od dorobku swojej drużyny jakieś 10pkt

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Apator Fan-RSKZ

Nawet bez Pawła jesteśmy w stanie wygrać.Poza tym my i tak mamy pewne PO ,a Wy nie.Paweł wroci najpozniej w sierpniu po przerwie lipcowej,a wy do konca sezonu bez jareczka ahhahaahhahahahahahahahah.Dobrze wam tak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
coreZG

I tak nic sensownego nie odpiszesz na te posty, bo jesteś zbyt gł.pi żeby je zrozumieć czego dałeś przykład w pierwszym poście do mnie. Ja napisałem że szkoda chłopaka ale mam gdzieś wasze problemy tak jak wasz Kowalik ma gdzieś nasze, a ty mi z jakimiś play offami i jareczkiem wyjeźdżasz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
coreZG

No właśnie spie.....cie jutro czy nie przejedziecie w ogóle. Bo nie wiem czy czas tracić na przyjazd na stadion.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
jojo KSF

Zapraszam jutro na W69 jeśli się w ogóle ruszasz gdzieś indziej niż MA! nic cie to forum rozumu nie nauczyło widzę a niby student inteligentny itd ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
jojo KSF

Rozumiem tylko MA haha smutne to "zapraszamy na wyjazdy " wtedy zobaczysz różnicę w kibicowaniu przy W69 lub na Smoku (aaa sorry pewnie też nie byłeś ) !

| Odpowiedz
blokuj
jojo KSF

Przecież wtedy oszukiwaliśmy specjalnie 2 razy przekładaliśmy finał i dosypywaliśmy nawierzchni ! Jesteś w tym sporcie kilka lat i chyba ci nie muszę tłumaczyć jakie są koszty przekładania finału zaznaczam Finału

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Jakby Zyto cały sezon nie lał wody w tor do oporu,to na jesien ten tor lepiej byłoby mozna przygotowac.MIałem okazje za 3 razem przejsc sie po torze i wiem jak wygladał.Koszmar po prostu.

| Odpowiedz
blokuj
jojo KSF

Tak no przecież trzeba czymś wytłumaczyć"Pewni na beton" mieliście rewanż mogliście odrobić tylko żeście kozaczyli i to was zgubiło

| Odpowiedz
blokuj
jojo KSF

Ale ty się cały czas tłumaczysz nie zauważyłeś ?! chłopie dostaliście w finale w torbę i tyle ! a ty mi tu wyciągasz, że Żyto lał wodę, że deszcz spadł ! tak jakbym ja napisał Ryan pojechał faul i zabrał nam medal! jesteś na tym forum od X czasu ale widzę nie wyciągasz wniosków tyczy się to również twojego Liver a niby taki student :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
moskal

Koszty organizacji to mały odsetek nagrody za wygrany finał. Bezczelnie przez miesiąc laliscie wode na tor , w pewnym momencieżyto mowił ze mozna hodować banany pod folią , tak jest goraco. no ale Walasek nie wyleczył sie do konca i znowu trzeba było lać. Chodzą legendy że do dzisiejszego dnia nie zapłaciliscie "Wodociągom" za zuzycie wody z klubowego hydrantu....

| Odpowiedz
blokuj
jojo KSF

haha laliśmy wodę i co z tego ? była nowa nawierzchnia usypana przyjechaliście w pape było 6 ptk ! mieliście rewanż ?! pytam był czy nie ?! czy coś pominąłem ? buta i gwiazdy was zgubiło szukajcie problemu itd 6 ptk można odrobić w dwóch biegach ale tego nie zrobiliście na MA pewnie to bluzy tak działały na was "pewni na beton" i pierdo... wasze o deszczu na MA jest słabe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.