Wątek dotyczący artykułu

PGE Stal uratowana?! Klub powoła spółkę, miasto da pieniądze

Nagły i niespodziewany zwrot ws. PGE Stali Mielec! Klub samodzielnie i bez udziału Rady Miasta ma powołać Spółkę Akcyjną, dzięki czemu będzie mógł ubiegać się o grę w Lidze Zawodowej. Miasto zapewni natomiast Stali wsparcie finansowe.

przeczytaj cały artykuł

darek73

sf, piszą o różnych klubach które chca do ligi zawodowej, potem trole sie z tego nabijają że 1 liga, że gdzie oni pasują, że żenada, a może tak jakies info o zespole z świetokrzyskiego, bo o najwazniejszym nikt jeszcze nie napisał jak ich sprawy z nową ligą, kiedy przechodza w SA, itp. czy to nie powinno być ważne dla sf, a moze nie wiecie , nie mozecie, to powinno byc info gdyz juz pare dni zostało , a kluby któe chca grać w LZ widocznie stac ich na to i nie boja się tego..........

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wiele-bny

Jak rozumiem jesteś żywo zainteresowany losami klubu "ze świętokrzyskiego" gdyż nie wyobrażasz sobie walki o MP z kimś innym?

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wiele-bny

To napisz do Servaasa może zaspokoi Twoją ciekawość, a tak tylko zaśmiecasz temat dotyczący przyszłości jednego z zasłużonych dla szczypiorniaka klubów.

Panowie z Mielca, głowy do góry, wygląda na to że radni poszli po rozum do głowy i jeszcze da się ten galimatias rozwiązać. Powodzenia życzę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
mgr inż. Uthar

Oni nie rozumieją, że nie ważne co zrobi Vive i tak będzie grało w ekstraklasie. Jeśli Vive nie będzie chciało grać w Lidze zawodowej, to wartość tego produktu marketingowego będzie znikoma. Wydaje mi się, że tak najłatwiej przemówić Orlenowi do rozumu. Mityczna wartość marketingowa Ligi zawodowej będzie mniejsza niż im się wydaje bez Vive. Vive najwyżej dostanie zaproszenie do ligi Shea ;), Może też by się udało Vive zagrać w Bundeslidze ;P?

| Odpowiedz
blokuj
Petrochemia

Pytanie do kibiców WSZYSTKICH drużyn i do kibiców z Kielc również. Nie przeszkadza Wam taka pycha ze strony takich specjalistów jak ten troll? Dziś Bundesliga, liga Seha? a jutro? Autonomia dla Kielc? Może Superliga powinna płacić Vive za występy w Polsce i dodatkowo za występy w pucharze Polski?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
mgr inż. Uthar

No ofens ale nie zrozumiałeś co miałem do przekazania w poniższym poście. Niezależnie czy Vive się przekształci czy nie zostanie zaproszone do Ekstraklasy czy ligi zawodowej. Wartość Marketingowa bez zwycięzcy Ligi Mistrzów dla zwykłych Januszy jest niska to samo tyczy się sponsorów, telewizorni i tak dalej. Zawsze znajdzie się metoda na obejście tego SA i grę Vive w LZ. Nikt się nie zgodzi na zakup części produktu, który jest niszowy bez największej gwiazdy ligi :p.

PS. Przepraszam urażony ale prawdy się nie zimni, że ZPR leci na kasę. Brak Vive to wyraźny spadek łupów do podziału w najbliższym czasie.

| Odpowiedz
blokuj
darek73

nie takie tuzy europejskie z różnych powodów były degradowane , poza tym to na taki numer musiałyby się zgodzić kluby gdyz tez wykupują udziały , w co smiem wątpić, no ale ty wiesz lepiej ,

| Odpowiedz
blokuj
Petrochemia

Ja bym taki pewny nie był, ostatnio mamy zbyt dużo uprzejmości na linii Związek -> Kielce. Za dużo związków na linii związek - Kielce(Sponsor, Trener itp.) Bertus powie, że to nie jest możliwe, bo brakuje wody w Afryce i dostanie odroczenie na rok.

| Odpowiedz
blokuj
mgr inż. Uthar

Degradacja to dla ZPR strzał w kolano. Czy musiały by się zgodzić... Powiedzmy bez Vive będą mieli 1 mln z Vive np 10. To jest strzelanie bo nie znam kontraktów, ale chodzi o zobrazowanie sytuacji. Po za tym przez 3 lat decydujący głos będzie miał związek co sobie zapewnił regulaminem. Jak już mówiłem leśne dziadki lecą na kase :)

| Odpowiedz
blokuj
Petrochemia

Możesz mieć 5 dzieci ale to co tutaj reprezentujesz to jakiś koszmar. Strzał w stopę, dziadki lecą na kasę... A Vive co? Święta krowa? Wygraliście LM i teraz myślicie, że otworzyła się jakaś magiczna brama? Równie dobrze, może zażyczysz sobie podwójne karanie drużyny przeciwnej bo przecież Vive będzie grało w LM i grają w reprezentacji... Proponuję z okazji wygrania przez Vive LM zniżke na PKP i PKS dla dorosłych kielczan 50%, dodatkowo Ci co byli na f4 pierwszeństwo w kolejkach do lekarza, w aptekach itp.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
mgr inż. Uthar

Na razie to Orlen "mamy tradycje w nazwie" oraz Maksiu sie tak zachowują ;). Jestem osobą spełnioną i szczęśliwą. Prezentuje sobą co chcę prezentować i kiedy chcę prezentować. Lubię trolować ;).

Jeśli na argumenty stosujesz ofens to znaczy, że Ci ich brak. Przedstawiłem sytuacje w miarę obiektywnie ;). Sądzę, że Vive sezon bez LZ mogło by sobie dać radę(myślę, że znalazła by się liga do której dostali by zaproszenie), ale LZ bez Vive nie. Misiu sportem rządzi kasa ;). No, ale z kimś do kogo logika nie trafia muszę zakończyć dyskusje.

| Odpowiedz
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

Dokladnie, reguly sa jasne i rowne dla wszystkich. Chcesz grac to sie dostosuj, jak nie to przykro. Juz w ostatnim wywiadzie Bertus cos mowil ze maja wielu malych sponsorow i ciezko im bedzie sie rozliczyc jako SA i w tym jest pies pogrzebany, dlatego wciaz zwleka. SA to wieksza jawnosc finansow i nie tak latwo bedzie dolozyc z wlasnej kieszeni, najpierw trzeba to odpowiednio przedstawic w papierach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Złoty Bogdan

Żebyś się nie zdziwił jak będzie przykro,........ale nie nam. My pójdziemy grać do SEHA ligi, a wy zostaniecie w tej ogórkowej lidze zawodowej, której nawet pies z kulawą nogą nie będzie chciał obsikać :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Miasto mistrzów - Kielce

Wszystko zależy od tego czy będzie sie to nam opłacało,jeśli nie będzie to klub nie da zgody na uczestnictwo w LZ.Prosty rachunek jeśli w podsumowaniu zysków i strat wyjdzie"strata na minus nie będzie zgody na LZ.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
mgr inż. Uthar

Miszczu moje kompleksy wyleczyłem ;). Mam piękna żonę i dziecko w drodze ;). Możliwość robienia tego co lubię. Uważam się za osobę spełnioną.

A co do mistrza to byłem już II-vice kraju ;P w zamierzchłych czasach.

| Odpowiedz
blokuj
Lolek

Dokladnie tak jak napisales. Kielce to w tej chwili jakies 90% wartości marketingowej tej ligi. Orlen jakieś 2% a reszta dzieli się na pozostałe zespoły. Dzięki Vive będzie mieli okazje zobaczyc jak wygląda puchar ligi mistrzów i zaszczyt przegrać z jej zdobywcą kilka razy w sezonie. Gdyby nie Kielce to liga grałaby o dwa worki ziemniakow i transmitowałaby ją być może jakaś internetowa telewizja w paśmie najniższej oglądalności.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Petrochemia

Rzeczywiście, Polsat transmituje naszą ligę jak w Vive grał jeszcze gruby pączek, Stęczniewski, Adamuszek. Transmitowali finały bez udziału Kielc, ale co ja tam mogę wiedzieć. W międzyczasie robiła to chyba TVP, ale to było dawno i mogę się mylić. Ja bym powiedział, że jakieś 120 % bo sponsorzy czekają w kolejce. Słoma z butów, kibice z Kielc sikają na resztę zespołów w swoich słowach, ale Wam to pasuje. Normalni kibice z Kielc tego nie potępiają więc to akceptują. Cała Polska powinna z Wami jechać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Złoty Bogdan

Nie musisz się martwić o klub ze Świętokrzyskiego, damy sobie radę :)
A w SA przekształcimy się jak będziemy mieli na to ochotę, znaczy się jak nam się to będzie opłacać :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.