Wątek dotyczący artykułu

KSM goni Polonię, ale Gollob zachowuje spokój

KSM Krosno wygrało w Opolu, a bydgoska Polonia przegrała w Gdańsku. Walka o utrzymanie w Nice Polskiej Lidze Żużlowej może być ciekawa. - Nie zasypiamy gruszek w popiele. Będziemy ciężko pracować - zapowiada Władysław Gollob.

przeczytaj cały artykuł


lazuryt

Gollob to najgorsza decyzja jaka zapadła oddając w jego ręce klub. Wcześniej krótko pracował samodzielnie w Łodzi i Warszawie a obecnie w Bydgoszczy tylko potwierdza, że nie posiada umiejętności do samodzielnego zarządzania. Dobór kadry szkoleniowej mam na myśli trenera i kierownika drużyny beznadziejny. Jacek Gollob wraz z Stawlukiem nie zdają egzaminu w czasie meczów popełniają zbyt wiele błędów przy zmianach zawodników i desygnując do biegów nominowanych. Stawluk w nagrodę, że prowadził nieodpłatnie treningi w okresie zimowym został kierownikiem drużyny od wykręcania numeru telefonu na wieżyczkę do sędziego bo więcej nic nie może. Jacek pomimo wykształcenia zdobytego na AWF i posiadania uprawnienia instruktora a uzyskał je około 20 lat temu nie ma dużych predyspozycji na dobrego szkoleniowca. Wymienione fakty, nie trafieni zawodnicy nie do końca spełnione obietnice przez właściciela dokładnie obrazuje beznadziejny wynik sportowy. Jeżeli nawet drużyna się utrzyma to nie zmienię zdania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.