Wątek dotyczący artykułu

Euro 2016: polscy kibice zaatakowani w Marsylii przez Albańczyków

Najbardziej zagorzali albańscy kibice związani z klubem Plisat Pristina zaatakowali w niedzielę w Marsylii grupkę fanów reprezentacji Polski.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
ADAS_UL

A czytać potrafisz? Bronisz naszych jakby to była wycieczka do lichenia, a w tekście wyrazniej jest " Polacy mieli sprowokować Albańczyków, którzy wdali się z nimi w bójkę." Czyli nasi wyszli na ring i dostali w ryj, nie zostali napadnieci, tylko sami sobie są winni, przykozaczyli, ale trafiła kosa na kamień.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

"Nieoficjalnie" to raz, dwa... Jak prowokowali? Bo już słyszałem, że kobiety prowokują gwałcicieli brakiem kombinezonu narciarskiego w lecie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Allez

sorry kolego, chciałbym wycofać plusa (oczywiście nie mogę ...), ktorego ci dalem przez pomylke - Musze uscislic, dlaczego masz go sobie odjac - bo się zupelnie z toba nie zgadzam. To Polacy sprowokowali Albanczykow i dazyli odo burdy. Kolega wygral bilety w loterii i byl tam, a Marsylii . Opowiadal, jakie widzial gromady Polaków - napalonych i napitych facetow snujacyh sie na pomeczowej adrenalinie w nocy , szukajacych zwady i "muslimow".
Trzeba czytac krytycznie tresc a nie tylko tytul . Nie warto sie ujmowac z gory za kims, tylko dlatego ze Polak...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
pablo80 - RSKZ

Trzeba czytac krytycznie tresc a nie tylko tytul

W którym momencie niby nie czytam treści? Skoro ją cytuję?
To wydarzyło się przed meczem.
Jak najbardziej odniosłem się do tekstu, w którym, wybacz, ale nie ma relacji twojego znajomego...
Daj mi teraz minusa i będziesz na zero :)
Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.