Wątek dotyczący artykułu

Transfery Marka Cieślaka wypaliły prawie idealnie. Doyle odpłaca za zaufanie

Ekantor.pl Falubaz nie był po okresie transferowym określany mianem króla polowania. Okazuje się jednak, że ruchy kadrowe, które wykonał trener Marek Cieślak, dają bardzo dobre efekty. Tak jest zarówno w przypadku Jasona Doyle'a i Andrieja Karpowa.

przeczytaj cały artykuł

BadAngel

Szczegolnie udane byly transfer Larsena I zalozenie ze Hampel bedzie jednym z liderow. A co do Doyla, napewno z mila checia przedluzy w ZG kontrakt do konca kariery. Tak mu w tej magicznej atmosferze dobrze :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-stanley

Tylko prawdę mówiąc, Doyle po przejściu do Zielonej Góry, stał się innym zawodnikiem. Widać jak jego zwycięstwa przyjmuje Cieślak, a jak przyjmował Gajewski. To nie magia. To chemia między zawodnikiem a trenerem. Wg mnie Doyle wynikami przeskoczył tych Waszych asów Hancocka i Vaculika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BadAngel

A ja pamietam Doyla z pierwszej czesci sezonu w Toruniu. I z drugiej. I tyle w temacie. Szkoda ze na derbach, jak Pieszczek potrzebowal pomocy chemicznego Cieslaka to On mial go w d...Wyniki buduja atmosfere, jak sa to kazdy sie kocha.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
obserwator SE

Coś próbujesz gryźć, tylko nie do końca myślisz i znasz prawdę, a w związku z tym efekt jest taki sam jak u bezzębnego psa. I co w związku z tym, że w Toruniu Doyle trochę lepiej jeździł w pierwszej połowie sezonu? To jest jakiś aksjomat, że w drugiej połowie sezonu musi pojechać gorzej? Czy może jak tak jechał w Toruniu, to nigdzie indziej po prostu nie przystoi mu wychylić się na wyższy level. O jakim braku pomocy dla Pieszczka w trakcie derbów piszesz? Wiesz co się działo w parkingu w trakcie meczu? Myślę, że pytanie retoryczne. W odróżnieniu od Ciebie ja trochę wiem - i niestety Pieszczek, o czym wiedzą dobrze zorientowani kibice z Gdańska, jest bezsensowym uparciuchem i nie słucha co mówią do niego ludzie, którzy mogą mu pomóc. Schowaj więc te swoje żale po ostatnich wtopach Apatorka i pisz więcej głową, a nie emocjami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
Widzę Myszy

Lubię się pośmiać ze ślepców, fanobji i tych co nie szanują rywala i zawsze znajdą wymówkę dla siebie. Nawet jak są słabi to i tak opluwają innych. Tak jak ty. Lubię się z ciebie pośmiać. Tak dalej! :))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.