Wątek dotyczący artykułu

Kacper Gomólski: Nikt nie wyskoczył przed szereg

Przed niedzielnym spotkaniem w Zielonej Górze niewiele osób spodziewało się, że Ekantor.pl Falubaz pokona Get Well Toruń za trzy punkty. Podopieczni Marka Cieślaka pojechali jednak świetny mecz, zgarniając pełną pulę.

przeczytaj cały artykuł

SiłaRazyGwałt

Niech mi powie co to ma być za zawodnik , który jak zrobi 5-6pkt na defektach na wyjazdach czy u siebie , bez walki jak wystartuje to pojedzie? to robi przysłowiowe swoje? To Morczka jest lepszy bo walczy i potrafi mieć dobry mecz? Gomólski to 1 liga , bez startu bez techniki , bez zaplecza ,no i jest rudy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blaszka Torun

to moze bys jakis argument przedstawil,ze Mroczka jest lepszy? Chetnie tez bym zobaczyl walczacego w tym sezonie w jakims meczu Artura Mroczke :) Moglbys omnibusie wkleic chociaz jeden taki bieg? powazna prosba bo ja laik i internetowy kibic a bardzo bym chcial zobaczyc Mroczki poczynania!Do reszty pozal sie Boze komentarza sie nawet nie warto odnosic,gdyz...co bym nie napisal to i tak bys mnie doswiadczeniem zuzlowym "zabil" xD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blaszka Torun

pewnosci nie ma :) Poza tym Kacper to tani zawodnik na 5-6pkt na mecz i z tej roli sie wywiazuje!Imponuje mi jego ambicja i wola walki a to,ze umiejetnosci nie takie,aby wyniesc sie ponad przecietnosc to... hmm_Zengi po przejsciu w wiek seniora jakos tez specjalnie nie blyszczal a jednak wyniosl sie wyzej :) Osobiscie bym Gomoly nie skreslal ,ale zapewne jesli nic szczegolnego sie nie wydarzy to w przyszlym zostanie zastapiony w skladzie przez Pawla.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.