Wątek dotyczący artykułu

Euro 2016: Robert Lewandowski: Miałem jedną dobrą sytuację w całym turnieju

- Jak mam zdobywać gole, skoro w trzech meczach miałem tak naprawdę jedną dobrą sytuację? - pyta Robert Lewandowski. Napastnik reprezentacji Polski w trzecim kolejnym meczu nie strzelił gola.

przeczytaj cały artykuł

Antek Pyta

musisz sam sobie wypracowac a nie czekac na podania 2 metry przed branka jak w bayernie . widac twoja klase , ze wstydu juz bym sam nie zagra;l dal szanse lepszym od ciebie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Malafides

Ale go widać, urywa się obrońcom i wykorzystuje każdą okazję, jaka mu się nadarza. :) Lewandowski na EURO nie jest w stanie się urwać obrońcom, zalicza sporo strat, i choć odciąga zwykle dwóch obrońców od Milika i innych, to mam wrażenie, że od kogo jak kogo, ale Lewandowskiego można oczekiwać zdecydowanie więcej.
Lewandowski, podobnie jak Bale z resztą, nie jest od tego, żeby drużyna nie przegrywała czy żeby nie traciła goli a od tego, żeby strzelać i/lub wypracowywać bramki.
Skoro tak bardzo chcesz porównań - Bale sam strzelił więcej bramek, niż Polska reprezentacja, a Walia w jednym meczu więcej, niż Polska w trzech.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ignacy Pyza

Zgadzam się, mecz Walia-Rosja był świetny. Musisz jednak przyznać, że Rosjanie w porównaniu z Ukraińcami grali beznadziejnie, ruszali się jak ... właściwie prawie wcale się nie ruszali. Walia robiła co chciała. Napastnicy nie musieli się martwić o swoją bramkę, mogli zająć się swoją robotą.
Wczoraj nasi strasznie się męczyli żeby w ogóle opuścić naszą połowę boiska i ruszyć w kierunku bramki Ukrainy. Podań w kierunku napastników - jak na lekarstwo...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Malafides

To akurat bardzo celna uwaga, Ukraina mocno zdominowała środek pola.
Wydaje mi się, że Walia Rosja prędzej można przyrównać do naszego meczu z Irlandią :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Eder

znaczy że jak jest gorszy od najlepszego piłkarza mistrzostw, to już powinien kończyć kariere? :) idź się powieś

| Odpowiedz
blokuj
Malafides

Gdzie ja to napisałem, głupcze?
Po prostu, oczekiwania względem Lewego były BARDZO wysokie a on nie spełnia ich nawet w większości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Adam Indrak

Ale wy narzekacie na tego LEWEGO. Co porównujecie go z Balem. Koleś zaliczył 2 trafienia z wolnego po za tym obie to szmaty więc miał szczęście że w bramce nie było Fabiańskiego, a trzecią strzeli jak Ruscy byli już pozamiatani i to też z biedą tak trącił tą piłkę ledwo ledwo. On miał więcej szczęścia niż rozumu, bo tak to nie raz bywa. Gdyby trafiła do grupy 1 to już by sobie Bale tak nie pograł. Po za tym patrząc na obie grupy to tam coś Anglia grała ale strasznie kaleczyła ostatni mecz. Słowacja nic nie grała, Rosja tym bardziej a jak strzelili 1 gola im Walijczycy to musiała się odsłonić no i Walia dokonała rzezi.

A piłka często opiera się na szczęściu a nie na umiejętnościach czy innych rzeczach. Albania miała dostać lanie od Rumunów i mieli Rumuni dostać się do 1/8 a co się okazało wystarczyła jedna akcja i zespół który jak by się wydawało wyjdzie z grupy zdobywa zaledwie 1 pkt. A tylko jedną akcją ich załatwili na kilkanaście swoich jak nie kilkadziesiąt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Bawarczyk

Jezeli jest tak, jak piszesz (pilka opiera sie na szczesciu),l to za co pilkarze pokroju Lewandowskiego sa oplacani?
Za to, ze inni nie maja wiele szczescia?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Adam Indrak

Nie mówię że całkowicie opiera się na szczęściu bo po co trenować itp. Ale czasami tak to wygląda jak wygląda. Może i Ukraina była lepsza i powinna wygrać ale dzięki szczęściu i pudłowaniu Ukrainy my wygraliśmy. A jeśli chodzi o Niemcy to my według mnie powinniśmy wygrać a był remis, ale uważam teraz patrząc na drabinkę że nawet tam my mieliśmy szczęście. Bo nie trafimy na zespoły pokroju Włochy, Hiszpania, Anglia, Francja, Niemcy. Dopiero na któregoś z nich w finale jeśli dotrzemy tam. Po za tym widzę małą zbieżność między naszym zespołem a Grecją w 2006. Oni tam jechali żeby nie wyjść nawet z grupy. A co zrobili. Wygrywali po 1:0 może nie stylowo ale wygrywali i zdobyli Mistrzostwo Europy. Skoro im się udało to czemu naszym mogło by się nie udać przy odrobinie szczęścia?

| Odpowiedz
blokuj
Adam Indrak

Po za tym nie wiem czego wy ludzie chcecie. Zamiast się cieszyć że w końcu reprezentacja błysła to wy wiecznie narzekacie, taka wasza mentalność jakoś ja jej nie mam może przez to że mam we krwi 1/4 Niemca.
Jakoś nie słychać żeby Francuzi narzekali a marnie grają, Niemcy jeszcze gorzej, Anglicy szkoda gadać Hiszpanie to jak im się za chce. Ale żadne media tak nie narzekają jak u nas. Cieszyć się powinniście a nie narzekać. Teraz nie będą mieli wyjścia albo pokażą na co ich stać albo wrócą do domu. Ale wierze że nasi są jak "Przyczajony Tygrys ukryty Smok" Teraz pokażą futbol. A wiadomo jak nasi potrafią jechać z kontrami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Bawarczyk

Wiesz co kiedys o reprezentacji powiedzial Kazimierz Gorski?
Przypominam:
"Nasza reprezentacja to zlepek profesorow - cos wygrali i zaczynaja sie madrzyc, a nie grac w pilke!"
To jest moj komentarz do ostatniego meczu Bialo-Czerwonych.
Albo sie nastawienie "madrych panienek" zmieni, albo .... do domu!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.