Wątek dotyczący artykułu

Euro 2016: Robert Lewandowski krytykowany po fazie grupowej. "Rozczarowanie turnieju. Katastrofa"

Robert Lewandowski zakończył fazę grupową Euro 2016 bez strzelonego gola. Polski snajper ma również problemy z dochodzeniem do klarownych sytuacji bramkowych. Według popularnego portalu goal.com, "Lewy" we Francji mocno rozczarowuje.

przeczytaj cały artykuł


uwertura

Błaszczykowski pokazał jak powinien grać Lewandowski.Ale jemu wszystkie piłki odbierają, wszystkie akcje jeden na jeden przegrywa a ponadto jakiś bardzo słabowity, wolny jest, niedożywiony czy co bo tylko się wywraca i rozkłada ręce , to nie boks że sędzia go wyliczy i da mu wolne. Nie ma serca ten nasz trener tylko każe mu pałętać się na boisku,naprawdę dobrali się z Milikiem.Jeden wart drugiego!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MirzaDzomba

Jest dokładnie tak jak mówisz, i by UCISZYĆ ujadające stado sefanów warto dodać, że Lewandowski wspólnie z Albańczykiem Memushajem zajmują wspólnie 1 miejsce pod względem...straconych piłek na mecz, czyli 7!!! Żaden inny gracz wśród wszystkich graczy na Euro oprócz wspomnianej dwójki nie jest aż tak często pozbawiany szmacianki, tyko różnica między wspomnianą dwójką jest taka, że Albańczyk został wysoko oceniony po fazie grupowej, bo otrzymał notę 8.07!!!! a nasza gwiazda 6.33!!! Ogólnie rzecz ujmując ciężko zrozumieć niektóre wpisy, ponieważ niektórzy nie mogą uwierzyć, że i Lewandowski może grać słabe spotkania??? No do jasnej ch... mało fatalnych spotkań zagrał już w kadrze? Widzę krótka pamięć to aktualnie masowa przypadłość, więc może warto przypomnieć spotkania z eliminacji: 2 mecze z Gruzją, 2 mecze z Niemcami, mecz u siebie ze Szkocją?..brak słów!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.