Dyskusja

SportoweFakty.pl

przejdź na stronę użytkownika

margota

Przyszłam zapytać, czy Państwo (czyt. Wp.SF) dobrze się czują ?
Czy upał nie zaszkodził ?
Jest środa 22.06. br godz. 13.35 a wciskacie do kokpitu wczorajsze wpisy z meczu Chorwacji ???????????????????????
ŻENADA !!!!
Rozumiem, ze rozrywka musi być, ale już ją mamy przy lajkowamiu i/lub odpowiadaniu na post.
Nadal musimy wyjść z artykułu i zrobić to.
Nadal nic nie działa poprawnie i już nie powiem, że czytając na dziale tenisowym o Jerzuli z boku mogę podziwiać artykuły z siatkówki, koszykówki .... BOMBA !
Pewnie na żużlu dacie tenis, coby można było umrzeć ze śmiechu ?!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Vivendi

Szkoda Margotko, że nie mogłam Ci dać 2 plusów, bo mam ten sam problem, i trochę się zdenerwowałam, jak chciałam przeczytać Twój wpis, który znikł mi błyskawicznie z oczu pod zawałem starych , meczowych komentarzy. Brrr... Tym bardziej, że mam mało czasu!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Dzięki Viv :)
Dałam sobie trochę czasu wolnego od forum, a tutaj nic się nie zmieniło :(
Tak myślę, ze maja nas w pewnej okolicy, ale przez grzeczność nie powiem której ;)
Słonecznego i biało-czerwonego życzę :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
AkL

Pewnie na żużlu dacie tenis

Trzeba się integrować, Margota, integrować.
---
Edit. Na serio to strasznie dajecie ciała. Wiemy, że wiecie, ale i tak piszemy. Bo faktycznie nawet co cierpliwszy człowiek zaczyna się mocno irytować...

| Odpowiedz
blokuj
SportoweFakty.pl

To nie jest tak, że ktoś ma przełącznik i na złość wrzuca stare komentarze z relacji live. Mamy problem techniczny z tym elementem, z którym wciąż niestety nie możemy się uporać.

| Odpowiedz
blokuj
Vivendi

To może jednak lepiej wrócić do poprzedniego skryptu relacji? Działał lepiej, był bardziej czytelny, bardziej się podobał większości użytkowników...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
marzami

Viv......pisali już kiedyś o tym, że powrotu do tego co było nie będzie;(
Ktoś pewnie wziął niezłą kasę za "ulepszenie"......

| Odpowiedz
blokuj
marzami

Ja odczytałam jej wpis....., że wolałaby /zresztą jak my wszyscy/ takich relacji i pisania pod nimi komentarzy, jak były poprzednio.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
abak

a tak na serio to mogliby zrobić zwykłą ankietę dla użytkowników czy chcą zmiany czy nie , przynajmniej by pokazali że się liczą chociaż troszkę z naszym zdaniem (naszym=użytkownicy)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
margota

Dziękuję za odpowiedź :)
Nie chcę wyjść na niewdzięcznicę, ale nadal nie można pod artykułem odpowiedzieć innemu userowi, korzystając z z funkcji "odpowiedz", nadal nie można zalajkować postu bezpośrednio pod artykułem, nadal nie działa priv,
Nie żebym była taka czepialska, ale drodzy Państwo z WpSF trwa już to ponad miesiąc :(
Miłego dnia :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.