Dyskusja

PGG ROW Rybnik Unia Tarnów

ROW Rybnik - Unia Tarnów
23 czerwca 2016, 19:00

48 : 42
Relacja

Ibrakadabra 43

Szkoda? Przecież to karygodne, mają wyłączność na to, mecz jest w środku tygodnia, nie koliduje z niczym, a oni sobie nie robią bo im się nie chce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PRZEM12

Zgadza sie zgadza sie , mogliby jak najbardziej zrobić . Ale coż , trzeba czekać , aż NC+ skończy sie umowa na E-lige i będzie w jakieś innej TV . Ja bynajmniej mam za złe NC+ , że w 2. kolejce PGEE odbyły sie trzy mecze , a telewizja pokazała tylko 1 mecz ...
Szkoda , bo wtedy mecze były o 15 , 17 i 19:30 .

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hampelek

ludziom ciagle w dupie mało. TVP pokazywalo góra 2 mecze, o innych mozna bylo zapomniec, a nsport pokazywalo od poczatku wszystkie mecze i tez zle. Niech wezmie Polsat - ludzie którzy nie mają pojęcia o żużlu, a i może zakodują ci połowę meczy

| Odpowiedz
blokuj
PRZEM12

Ja sie osobiście ciesze , że jest możliwość oglądania nawet skrótów z tych meczów , których nie ma w TV . To jest plus właśnie NC+ , ale minusem jest to , że właśnie oni nie chcą pokazywać meczy w ciągu tygodnia lub meczy zaległych .
Ja jestem zdania , że w każdej kolejce można pokazywać wszystkie mecze w TV , ale stacja musi tego chcieć i musi mieć kase . Przecież ponoć Ekstralige ma do dyspozycji 21 mln z czego część kasy dostają kluby , a reszte można wykorzystać na dalsze rozwijanie transmisji telewizyjnych ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Dariusz Modrzejewski

może mylę się ale przed meczem wszędzie było Ciebie pełno po już znacznie mniej. A jak podobała się Tobie jazda drużyny GKM ? Szczególnie wyśmiewany Okoń czy Anton? Nie wspomnę o Nowaku?

| Odpowiedz
blokuj
Ibrakadabra 43

Wiadomo że Kołodziej nie będzie robił kompletów, a wiadomo że na wyjeździe jedyną możliwością żeby Tarnów nawiązał walkę jest komplet Janusza.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.