Wątek dotyczący artykułu

Krzysztof Mrozek odpowiada na wpisy Martyny Rempały. "Prawda zawsze zwycięży z kłamstwem"

W ostatnim czasie siostra zmarłego niecały miesiąc temu Krystiana Rempały dodała wpis na swoim blogu, w którym m.in. obwinia Kacpra Worynę o śmierć brata.

przeczytaj cały artykuł

BKSIK

Czy specjalista od kasków i pasków p. Mrozek może skomentować dlaczego wczoraj Holta i Bjerre jechali z wiszącym paskiem ok 20 cm spod szyi? Też nie zapięli? Wszystko dokładnie widać na fotorelacji SF. Może być opcja z np. źle dopasowanym kaskiem u Krystiana , że był za luźny na tzw. dwa palce[co sugeruje za duży luz], ale tak czy siak kask dopiero spadł jak mu gdzieś tam weszła rączka kierownicy między kask a potylicę a z taką siłą jak motor prze do przodu z 60-70 km/h to i nawet zapięty kask i dopasowany może spaść? Ktoś powie, że to niemożliwe ale czy były prowadzone jakieś testy jeśli chodzi o taki konkretnie przypadek? Obalił by się normalnie na bok to nawet luźny kask by został na głowie tu zaważyła ingerencja rozpędzonego motocykla, że się gdzieś tam podczepił i go wypiął taki wypadek zdarza się chyba raz na 100000 biegów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan-RSKZ

Dobrze zapięty kask nie ma prawa spaść.Takie jest moje zdanie.Widziałeś kiedyś,żeby komuś zapięty kask spadł ?

Tutaj siła jeszcze większa,a jednak kask uratował Karola przed śmiercią.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

No nie ma. Tak można by pisać jakby poleciał w bok uderzył o tor i on się sturlał z głowy to zgoda. Można winić 100% jakieś zaniedbanie. Ten upadek Ząbika to pamiętam doskonale aczkolwiek to nie do końca coś podobnego, chodzi mi o sytuację jak jakaś cześć wchodzi pod kask i napiera do przodu z taką prędkością czy ona kasku nie może zrzucić? Tylko gdybam, potrzeba tu jakichś testów. Mógł być dobrze zapięty, ale może lekko luźny, tylko pytanie ilu zawodników ma 100% odpowiednio dopasowany. Co do wypadku Ząbika czy na pewno nie spadł? Tu inny film i jak leży nie widzę żóltego kasku, wiem że jakieś części z niego odpadły [daszek] ale nie mam pewnosci czy czasem nie spadl caly?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
radek82

właśnie czy może zrzucić?Tutaj też bym nie porównywał jednak obu upadków Ząbik dostał potwornie mocno ale jednak gdzieś z przodu a tam ta kierownica szła jak szła i uderzyła w innym miejscu tylko nie wiem czy zapięty odleciałby tak łatwo i daleko ?? Tego to już chyba raczej nikt nie wyjaśni

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Penhal

Martyna w swoim tekście,wstawiła kilka zdjęć zawodników którym podczas jazdy widać jak zwisa pasek od zapięcia,więc co też był nie zapięty?
Czy ona w swoim artykule coś skłamała?
To jest jej punkt widzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
BKSIK

Mój wpis odnosi się do "znafcy" p.Mrozka, który stwierdził, że w prawidłowo zapiętym kasku nie ma prawa wisieć żaden pasek, więc niech teraz zabierze głos odnośnie mecz czwartkowego i Holty, Bjerre, a także cofnie się do zeszłotygodniowego(Janowski). W przeciągu 2 tygodni widziałem to też u Przedpełskiego(mecz w Rybniku) i Protasa. Przykładów jest dużo więcej. Według niego ci zawodnicy jechali w odpiętych kaskach :-) Te kaski są zapięte a ten pasek kompletnie nic nie sugeruje i może sobie tam powiewać pod szyją a do Martyny nic nie mam i nie ma co jej w to mieszać :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Penhal

Dokładnie. Szkoda że większość tego nie widzi.I ja wcale się jej nie dziwię czytając jej tekst i oglądając cały materiał co nam pokazała..Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
sibi-gw

Mrożek rzeczywiście palnął gafę. Zresztą słowo gafa to najłagodniejsze jakie przychodzi mi do głowy. Bo najpierw prosi Rempałę seniora o wsparcie młodego Woryny po czym ni z gruchy ni z pietruchy wypala, ze on zna prawdę, że Krystian nie zapiął Kasku. Po co się ten prokurator męczy? Niech zapyta Mrozka.... Co się dziwić Martynie siostrze Krystiana, że się zagotowała. A Mrozek? Przed zakończeniem śledztwa powinien się wstrzymać z własnym zdaniem. A tak pokazał, że to zwykły ch***.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.