Wątek dotyczący artykułu

Nieoficjalnie: Saso Filipovski odchodzi ze Stelmetu BC!

Saso Filipovski podjął decyzję. Słoweniec, mimo ważnego kontraktu, postanowił rozstać się ze Stelmetem BC Zielona Góra. Nowym klubem 41-letniego trenera będzie turecki Banvit BC. Trwa ustalanie szczegółów pomiędzy stronami.

przeczytaj cały artykuł


Tomyy

Saśo już w ub sezonie uzależniał swoje pozostanie w klubie z terminowym regulowaniem finansów w stosunku do zawodników, jak wszem widać i słychać nie udała się zarządowi ta kwestia. Miał już dość tej sytuacji. Ile można być buforem emocjonalnym między zawodnikami a zarządem?


Życzę mu wielu sukcesów, a klubowi... poukładania finansów, spełnienia swoich ambicji w parze ze spełnianiem swoich zobowiązań. Trzymam kciuki!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kiks

W zielonogórskim klubie zbyt wiele zależy od jednej osoby - prezesa i jego firmy. To zbyt wielkie obciążenie finansowe dla jednej firmy. Pewno, że są inni sponsorzy, ale jak wieloletnia praktyka pokazuje nieterminowość wypłat nie sprzyja stabilizacji składu. Ale takie są realia i pozostaje się cieszyć z obecnych sukcesów. Trzeba też trzymać kciuki za jak największe wsparcie finansowe z różnych źródeł co w niewielkim mieście i niezbyt zamożnym regionie nie jest łatwe. Siły i wytrwałości p. Jasiński!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.