Wątek dotyczący artykułu

Euro 2016: Polska wygrała po rzutach karnych! Mamy to! Brawo Polacy!

Mamy wielką drużynę! Polska po dramatycznym meczu i niesamowitym wysiłku pokonała Szwajcarię po rzutach karnych 5:4 i jest w najlepszej ósemce turnieju. W czwartek gramy o półfinał!

przeczytaj cały artykuł


meridius

Do wszystkich malkonentów - pewnie narzekalibyście nawet gdybyśmy zdobyli puchar mistrza Europy, ale to świadczy tylko o tym, że musicie mieć bardzo smutne życie i sami nie odnosicie w nim żadnych sukcesów. Przypomnijcie sobie MŚ 2006 i wygraną Włochów z Francją po rzutach karnych. Nikt jakoś z tego powodu nie rzucał mięsem w stronę żadnej z drużyn, a przeciez prestiż był znacznie większy. To są już duże turnieje i nie ma słabych drużyn, nie ma wygranych 8:0, a niekiedy i czasem oprócz umiejętności o wygranej decyduje także i szczęście. Warto dodać, że drużyna doprowadziła do tych karnych, gdzie inna możliwe, że przegrałaby 2:0 i pojechała do domu. Nie ma się czego wstydzić. To nie jest ważne, ważna jest cała praca przed mistrzostwami i wysiłek włożony w to żeby zajść tak daleko, bo ci którzy byli za słabi są już dawno daleko w tyle. Gdzie zajdziemy to już ma małe znaczenie, oby jak najdalej, ale to co jest najważniejsze to fakt, że pierwszy raz mamy drużynę, której nie musimy się wstydzić, a do domów wracają drużyny, które kiedyś wytykały nas palcami. Na koniec warto zwrócić też uwagę na bardzo kiepskie sędziowanie, Lewandowski mógł nawet w takiej sytuacji złamać kark, ciekawe czy wówczas też należałaby się żółta kartka?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Agnieszka Baranowska

Myślę, że lepiej nie można było tego ująć. Polacy pokazali, że w końcu potrafią grać drużynowo i jakby nie patrzeć idzie im całkiem dobrze pomimo wielu wpadek, które są niestety przykre.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.