Wątek dotyczący artykułu

Euro 2016. Milik: Jestem dumny z tej drużyny. Mam nadzieję, że to nie koniec

- Jestem dumny, że gram w tej drużynie z tak fajnymi chłopakami, że tworzymy taką ekipę. Osiągnęliśmy już coś dużego, ale możemy sprawić jeszcze niespodziankę - mówi Arkadiusz Milik, napastnik reprezentacji Polski.

przeczytaj cały artykuł

outlaws

Dla naszego ataku ! ZŁOTA MALINA , a dla Ciebie i Roberta ...nie wiem co wymyślić! TOTALNE DNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krzych1503

mogę powiedzieć tyle Lewandowski skupia na sobie obrońców bo go dobrze pilnują a Milik ma piłkę i marnuję wyśmienite okazje 100%. Może Lewandowski nie błyszczy , ale robi dużą robotę dla naszej gry. ale milik nic nie pokazał według mnie powinien siąść na ławce rezerwowych. kogoś innego za niego do roberta do ataku. A jeśli chodzi o Lewandowskiego to on musi dostać piłkę a tego nie ma, jak on musi się wracać do pomocy i rozgrywać i jeszcze atakować za dużo tych zadań jak na jednego gracza. on powinien być na swojej pozycji i otrzymywać lepsze podania od pomocników

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lama57

Dajcie juz spokoj z tym skupianiem uwagi obroncow na Lewym. Od tego sa obroncy aby pilnowac napastnikow a robota napastnikow jest urywanie sie obroncom i strzelanie bramek. Lewandowskiemu kompletnie to nie wychodzi w tym turnieju i to jest fakt niezaprzeczalny bo wyraznie pokazuja to statystyki.Dziwi tylko decyzja Nawalki zeby na sile wpuszczac na boisko Milika ktory jest jak czarna dziura w tym turnieju i pochlania wszystkie okazje do zdobycia gola wypracowane przez kolegow i to jest kolejny niezaprzeczalny fakt. I nie chodzi mi o zadne zlosliwosci tylko jest to racjonalny oglad sytuacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.