Dyskusja

#dziejesienaeuro. Bardzo mocne słowa Jana Nowickiego o Robercie Lewandowskim. "Jest Bogiem, a gra do du**"

[b]Robert Lewandowski w regulaminowym czasie gry w meczu ze Szwajcarią nie trafił do siatki rywala i ponownie rozgorzała dyskusja nad formą napastnika reprezentacji Polski. Aktor Jan Nowicki w mocnych słowach skrytykował dyspozycję "Lewego", twierdząc, że snajper ma za zadanie strzelać bramki i z tego jest rozliczany.[/b] - Wszyscy się kryją po kątach, bo boją się, że obrażą Pana Boga. Pan Bóg jest mężczyzną i nazywa się Robert Lewandowski i jest jednym z największych napastników świata. Da sobie radę z tym, żeby usłyszeć, że gra do du** i go nie ma. Jako snajper ma normalnie strzelać bramki, on... gra piach - skomentował w programie #dziejesienaeuro Nowicki.

obejrzyj wideo


Pawel Bell

a wpadł ktoś na pomysł, że może Lewy w reprezentacji ma inną rolę niż w Bayernie?
widzieliście go na szpicy wogóle? ja go częściej na skrzydłach widuje w reprezentacji.
Poza tym, to że Kuba miał przy strzale tyle miejsca i czasu to tez w duzej mierze zasługa Lewego, bo ściągnął na siebie (świadomie) obrońców. Jeśli rozliczać kogoś za nie strzelanie to Milika, bo to on jest, jeśli nie zauważyliście ostatnim egzekutorem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzysiek Darzynkiewicz

idąc tokiem rozumowania .. o ściąganiu 3 4 5 67 czy ośmiu obrońców, nawet CR7 nie powinien strzelać bramek .. bo ściąga 11 plus trenera ... co za dno ! Napastnik ma strzelać a nie ściągać.. ma się uwolnić od 3 ch maruderów i pierdyknąć w światło bramki aż puch poleci !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.