Wątek dotyczący artykułu

Jan Tomaszewski: Niemożliwe stało się możliwe (komentarz)

Portugalia dla mnie to jest Ronaldo i otoczka. Jeżeli jego się wyeliminuje z gry, to mamy ogromną szansę, żeby mecz zakończył się sukcesem - pisze Jan Tomaszewski, ekspert WP SportoweFakty.

przeczytaj cały artykuł

ObiektywnyGość

Pewnym osobom nie powinno się udostępniać prawa do komentowania wydarzeń sportowych. I do takich osób należy (konsultant lub nie) Jan Tomaszewski. Podejmując się tak prowokującego stwierdzenia, nie mam na uwadze zasług wspomnianego tu bramkarza reprezentacji Polski. Chodzi mi jedynie o merytoryczną wartość komentarzy podejmowanych przez Jana Tomaszewskiego. Z przykrością stwierdzam, iż wypowiedzi te nie mają jakiejkolwiek wartości. Niestety, są to pozbawione jakichkolwiek zasad składni, improwizowane i chaotyczne skrawki zdań. Dodatkowo, często nasycone prymitywną nutą cynizmu. Niestety, znajdą się także przeciwstawne zestawienia wyrazów, typu "przejśliszmy z defensywy do obrony" etc. Uważam, że trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny... gdyż lepiej pozostać w pamięci kibiców jako legenda, a nie jako zmanierowany hejter, odrzucony od koryta PZPN, na siłę starający się zwrócić na siebie uwagę. Postawa Jana Tomaszewskiego jest słaba, po prostu. Jan Tomaszewski merytorycznie nie jest przygotowany do publicznego prezentowania swoich poglądów. Bez hejtu, bez irracjonalnych ocen... po prostu. Panie Janie, proszę oszczędzić sobie wstydu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lancet1

Zaimponowałeś mi tak ciepłą i wg mnie celną oceną polityka i komentatora piłkarskich wydarzeń - Jana Tomaszewskiego niegdyś znakomitego sportowca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.