Wątek dotyczący artykułu

PZKosz namawiał Stelmet BC do gry w BCL. Grzegorz Bachański: Nie podoba mi się stanowisko Euroligi

- W tym momencie gra w EuroCupie czy BCL nie ma większej różnicy, dlatego namawiałem Janusza Jasińskiego do tego, żeby przystąpić do rozgrywek Ligi Mistrzów - mówi w rozmowie z WP SportoweFakty Grzegorz Bachański, prezes Polskiego Związku Koszykówki.

przeczytaj cały artykuł

Doyley_69_FALUBAZ

"Powiedziałem jednak Januszowi Jasińskiemu, właścicielowi klubu, że mi nie podoba się stanowisko Euroligi "
A kogo obchodza twoje widzimisie? Kasa juz pod stolem poszla od FIBA i zrobil sie problem?
Ja wiem co ci sie podoba. Kiedy kasa ktora powinna trafiac do klubow trafia na twoje konto.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
99kerob

Bachański (podobnie jak Widomski - prezes PLK) jest członkiem zarządu FIBA Europe, który odpowiada za organizację Koszykarskiej LM. Myślę, że to wyjaśnia wszystko...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.