Wątek dotyczący artykułu

Euro 2016: Polska - Portugalia - oceny WP SportoweFakty

Oceniliśmy grę piłkarzy reprezentacji Polski w przegranym po rzutach karnych meczu ćwierćfinału mistrzostw Europy z Portugalią. Który z zawodników kadry Adama Nawałki zaprezentował się najkorzystniej?

przeczytaj cały artykuł


Artur Kowalski

Nawałka jest najsłabszym punktem. 1. wczoraj Grosicki za pózno zdjęty 2. wylękniony i defensywny przez cały turniej. 3. Mączyński się starał ale to poziom ekstraklapy.
4. po kiego tylko 2 zmiany w meczu z dogrywką skoro Boruca nie wpuścił na karne. Fabianski jest bramkarzem dobrym ale karnych kompletnie nie czuje. Szczęsny a szczególnie Boruc mają ten pozytywny chaos i co prawda potrafia też walić błędy ale do karnych nadają się lepiej niż Fabiański. 5. Cofanie się po golu to głupi nawyk wynikajacy wciąż z kompleksów. Gra się tak jak przeciwnik pozwala a wczoraj pozwalał na wiele i trwanie przy" Męczyńskim" to kompletne nieporozumienie . Zagrał dobrze chyba tylko z Irlandią. Brak rozgrywajacego! Zieliński konicznie musi częsciej grać ! za Maczyńskiego a nie na skrzydłach. Brakowało gry przez środek a bezmyslny Grosicki to więcej wiatru niz efektu daje. Kapustka zagrał wczoraj bardzo dobrze i udowodnił że jest lepszy od Grosickiego. Mlodych nalezy ogrywać bo to porzyszłość tej drużyny. Tej odwagi brakło Nawałce w turnieju. Zmiany na Jodlowca jeszcze od biedy mozna zrozumieć defensywnym nastawieniem ale wpuszczanie Peszki to totalnie głupi pomysł. Co za pomysł by go wziąść na ten turniej? on nawet na ekstraklape jest za słaby... NIc nie osiagneliśmy , taka prawda. Na tym turnieju tylko finaliści mają medale! Widać światło w tunelu ale brakuje Benhakera...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
kibiczkinic

Zgadza się nawalka to niestety najsłabsze ogniwo zaraz przed maczynskim i jedrzejczykiem który kompletnie ńie radzi sobie w ofensywie... Zamiast pchać się do przodu wypuszczał by krychowiaka... Ale to jest po czesci znów wina nawalki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.