Wątek dotyczący artykułu

Patryk Dudek nowym mistrzem Polski! Zielonogórzanin poza zasięgiem rywali

Zwycięstwem Patryka Dudka zakończył się piątkowy finał Indywidualnych Mistrzostw Polski na stadionie imienia Alfreda Smoczyka w Lesznie. Drugie miejsce zajął Piotr Pawlicki, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Maciej Janowski.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Whisky

Och, jakie to prostackie... Nie wiem, chciałeś zabłysnąć czy może liczyłeś na poklask ludzi twojego pokroju? Co ci ten Bartek zrobił?... I nie, nie jestem żadną jego fanką, nie jestem nawet z Gorzowa, jednak zrozum człowieku, że antypatię też trzeba potrafić wyrazić z klasą. Szanuj może trochę tych zawodników, bo to, że oni między sobą mogą niekiedy iskrzyć to jest jedno, ale to, że ty takiemu Bartkowi do pięt nie dorastasz to jest druga sprawa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Betelguese

Ajjj koledzy i koleżanki - to jest sól naszego kibicowania. Bartka nie lubię, nie znoszę - i mam do tego prawo. Dzisiaj zachował sie jak panienka, która na koniec zrzuca winę na wszystkich. Ma świetny sezon i chwała za to. Każdy ma swojego idola. Jednak ja widzę w nim drugiego Golloba - stąd moja opinia. I nikt i nic tego nie zmieni. PS. To racja, nie jestem lepszy bo nie jeźdzę na żużlu, jednak w życie - całkiem fajnie sobie radzę. Pozdro napinacze, bez odbioru :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.