Wątek dotyczący artykułu

Kolejny zawodnik opuścił Stelmet BC!

Dejan Borovnjak nie będzie dłużej reprezentował barw Stelmetu BC Zielona Góra. Serbski podkoszowy podpisał kontrakt z tureckim Bursasporem.

przeczytaj cały artykuł

luksin

Slabo to narazie wyglada w stelmecie.... Jeszcze tylko czekac na to ze koszar ode jedzie do rosy a hrycaniuk z szewczykiem znajda nowe kluby....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Przeciez wiem, bo często się za nim wstawiałeś......, dla mnie ma tylko dobre gadane hehe;)
Wierzę, że Saso bez powodów nie trzymał go na ławie;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

A ja myślę, że Szewcu też miał niezły kontrakt, ale nie spełniał oczekiwań Saso hehe;)
Zmykam teraz....do napisania;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
soczystybanan

Akurat Szewczyk (biorąc pod uwagę obecna sytuację) jeszcze może się przydać, bo:
1. Już u nas grał ;)
2. Kolejny Polak do rotacji (byłby komplet).
A Gronek może aż tak jak Saso by go nie rugał za brak obrony.

| Odpowiedz
blokuj
marzami

Wszystko prawda, tyle, że........dla mnie ważne za ile, a życzy chyba sobie niemało;)
Przy oszczędnościowym budżecie, to ważne!
Nadałwałby się... hehe na rzecznika prasowego, bo ma gadne, oj..... ma....;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
luksin

Z jelinkiem jest tak ze ma kontrakt z anwilu ale poprostu chce grac w duzo silniejszej lidze, o czym otwarcie mowil I nikt sie raczej nie ludzil ze zostanie... Dimitriev na 99% zostaje, diduszko chcial zostac ale na 3 letnim kontrakcie za ponad 30tys za mc, klub poprostu nie przebil oferty torunia.... Z andiusicem renegocjuja kontrakt bo mial w nim zapis ze do konca grudnia moglby odejsc gdyby dostal lepsza kase I tylko dlatego klub automatycznie nie przedluzyl go.... Bristol I tomaszek nie dostali nawet propozycji z klubu.... Zostal chylu, laczka, skiba, hanke...a dokupili juz Leona, mlynarza I sobina.... I nie choodzi mi nawet o to ze ze stelmetu odchodzi ponitka, bo on byl poza zasiegiem ale skoro bost,borovniak,vlad wyraznie mowia ze chcieliby zostac, jezeli maja nowe kontrakty na stole a mimo tego odchodza to gdy dodamy wypowiedzi o sporych zaleglosci arch wzgledem graczy pojawia sie obraz raczej nie ciekawy.... I nie pisze tego z satysfakcja , zadnemu kibicowi tego ze zycze... To jednak blokada transferowa chyba utrudnia mocno cala sprawe... A nie ma juz filipovskiego a na jego miejsce jest gronek, ktory magnesem na zawodnikow raczej nie bedzie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Tomyy

Nie żebym się czepiał... ale skąd info, że Ponitka, Bost, Moldoveanu, czy Borovnjak mieli na stole nowe kontrakty? Akurat wiem, że konkretnie to zapytano Borovnjaka, z pozostałymi nie rozmawiano jeszcze (oni czekali na ruch Stelmetu ale trafiają do bogatszych lig i raczej zdziwienia nie powinno być - Vlad trafia na kontrakt gwiazdorski w swoim klubie i będzie grał w domu). Wstępnie Boro nawet się mocno zastanawiał ale przyszła dużo lepsza oferta z Turcji... to, że będzie to rok oszczędnościowy to tajemica poliszynela ale nie dorabiajmy dodatkowych ideologii. Budżet o 3-4 mln mniejszy co nadal będzie plasował klub w czołówce tej biednej ligi.

| Odpowiedz
blokuj
luksin

To ze stelmet moze byc nadal glownym kandydatem do tytulu to jedno... Ale to ze ma bana na kontrakty I to ze zawodnicy oficjalnie mowia o wielomiesiecznych zaleglosciach to druga sprawa... Jasinski Sam mowil ze priorytetem jest zatrzymanie trenera ( byl praktycznie pewien ze filipovski zostanie) oraz kontynuacja wspolpracy z zawodnik aim..... Oczywiscie , mozna rowniez uznac ze odchodza glownie obcokrajowcy, ze beda nastepni...ale jak to zrobic gdy nie mo zna kontraktowac z powodu zakazu???? .... Fakt tez jest taki ze stelmet byl ostatnio bardzo bogatym klubem(choc wszystkiego na czas nie placil) I zakladajac ze poprostu czesc swojego budzetu prxeznaczy na splaty to I tak pozostanie nadal najbogatszym w plk.... Na ta chwile jest jednak tyle watpliwosci ze praktycznie kazdy scenariusz jest mozliwy.

| Odpowiedz
blokuj
Tomyy

Chyba się nie zrozumieliśmy... napisałeś, ze zawodnicy mieli praktycznie nowe umowy na stole. A to nie jest prawda. Do posiedzenia rady nadzorczej na koniec sezonu JJ chyba miał zamiar kontynuacji swojej polityki klubowej "zastaw się a postaw się". O dziwo dał się jednak przekonać, że trzeba uregulować liczne zobowiązania (te od BATu nie ma wyjścia), spuśić z balona powietrza i powalczyć w lidze z mniejszym o 30% budżetem licząc się z tym, że w PLK prawdopodobnie będziemy mieli nowego mistrza. Będzie o co walczyć w następnych sezonach i znów wróci adrenalina do twierdzy CRS, bo w tym sezonie ta dominacja była miła aczkolwiek nudna. ;)

| Odpowiedz
blokuj
soczystybanan

Owszem, smutno że odchodzą. Człowiek się przywiązuje.

Ale czy ktoś pamięta jakiegoś zagranicznego zawodnika Zastalu (oprócz Hodge'a), który został w drużynie na kolejny sezon? Chodzi mi o okres od 2010r (awans do TBL).

To normalne. Znając polskie realia tak było, jest i będzie.
Może chociaż Djurisicia zatrzymają żeby rozwinął się jak Hodge ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.