Dyskusja

Jan Tomaszewski: Sędzia popełnił katastrofalny błąd

Legendarny bramkarz reprezentacji Polski ocenia ćwierćfinał Euro 2016, w którym Niemcy pokonali po rzutach karnych Włochów. Po regulaminowym czasie było 1:1, a w dogrywce bramki nie padły.

obejrzyj wideo

Doktor Rdza

cały mecz byli lepsi i w ataku Niemcy -Mist. Świata''- Wygrali słusznie i zasłużenie !!!! Gratuluje Im i życzę wygrania w Finale . Zresztą wszyscy jeździmy niemieckimi autami to pewni połowa kibiców juz nie pamięta albo nie chce pamiętać nie nawiedzicie lepszych to dlaczego jeździcie tymi samochodami dlaczego Żrecie Milke i inne słodkości z Bawarii mało to te przepocone śmierdzące Koszulki wasze zony piorą w niemieckich proszkach !!! a połowa firm w Polsce jest z kapitałem niemieckim i daje wam na chleb !!!! dla mnie najlepsza drożyna to DFB . Bo oceniam Gre w pikę i charyzmę na boisku a nie Pochodzenie druga to Islandia !!!