Dyskusja

Jan Tomaszewski: Sędzia popełnił katastrofalny błąd

Legendarny bramkarz reprezentacji Polski ocenia ćwierćfinał Euro 2016, w którym Niemcy pokonali po rzutach karnych Włochów. Po regulaminowym czasie było 1:1, a w dogrywce bramki nie padły.

obejrzyj wideo

Doktor Rdza

cały mecz byli lepsi i w ataku Niemcy -Mist. Świata''- Wygrali słusznie i zasłużenie !!!! Gratuluje Im i życzę wygrania w Finale . Zresztą wszyscy jeździmy niemieckimi autami to pewni połowa kibiców juz nie pamięta albo nie chce pamiętać nie nawiedzicie lepszych to dlaczego jeździcie tymi samochodami dlaczego Żrecie Milke i inne słodkości z Bawarii mało to te przepocone śmierdzące Koszulki wasze zony piorą w niemieckich proszkach !!! a połowa firm w Polsce jest z kapitałem niemieckim i daje wam na chleb !!!! dla mnie najlepsza drożyna to DFB . Bo oceniam Gre w pikę i charyzmę na boisku a nie Pochodzenie druga to Islandia !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
panisko

Zgadzam się z Tobą też tak mówię tyle tylko ,że ja mam pracę w Niemczech ale auto mam Japońskie po za tym lubię Niemców oni mi nic nie zrobili i dają mi orta mojej rodzinie chleb - kaczyzm mi to w Polsce zabrał 9 lat temu - tak nie Tusk tylko Kłamczyński vel kaczafi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
panisko

Zgadzam się z Tobą też tak mówię tyle tylko ,że ja mam pracę w Niemczech ale auto mam Japońskie po za tym lubię Niemców oni mi nic nie zrobili i dają mi orta mojej rodzinie chleb - kaczyzm mi to w Polsce zabrał 9 lat temu - tak nie Tusk tylko Kłamczyński vel kaczafi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
miroslaw998

Wystąp o obywatelstwo albo wstąp do KOD-u.
"Japoński samochód i na chleb dają?"
Mam dwa i nie japońskie w POLSCE a i pracę też mam a i chleba dostatek.
Widocznie leserem byłeś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.