Wątek dotyczący artykułu

Stal - ROW: Stal nadal gromi. Beniaminek z Rybnika bez szans na gorzowskim owalu

W zaległej kolejce PGE Ekstraligi gorzowska Stal podejmowała ROW Rybnik, a więc tegorocznego beniaminka. Gospodarze po raz kolejny pewnie zwyciężyli na własnym torze. Żółto-niebiescy wygrali 53:36, a bezbłędny ponownie był Bartosz Zmarzlik.

przeczytaj cały artykuł

Romanoos

Zmarzlik poważnie powinien pomyśleć o końcu kariery jeżeli ma u siebie robić komplety a na wyjeździe robić padlinę. Cyfer tragedia, niech zda sprzęt. Pawlicki profesor. Dobre zawody ROWu, gdyby nie upadek Jonssona (spowodowany wilczymi dołami na Jancarzu) to pewnie moje typowanie 46-44 dla ROWu by się sprawdziło.

(Pokaż) | Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|23)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Romanoos

Serio. Do 22 roku życia tam mieszkałem. Teraz od kilku lat mieszkam w Toruniu. Jak byłem młody i głupi to też kibicowałem zardzewiałej i jarałem się 13-14 letnim wówczas Zmarzlikiem, ale spokojnie, z tego się wyrasta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Romanoos

Ale Przedpełski zdobywa punkty dżentelmeństwem i płynną jazdą, a nie wywożeniem kolegów w płot z pełnią pogardy i płacząc w wywiadach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
speed_koleina

No fakt aby wywieźć kogoś w płot albo móc się załapać na możliwość takiego manewru trzeba jako tako wystartować. Masz rację Torunianie jechali dżentelmeńsko!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
A R E S

Synku nie muszę z niczego wyrastać :-) a co do ciebie cóż. Myślisz że jesteś taki anonimowy :-) Po IP widzę dokładnie skąd jesteś także skończ tą ciemnotę wciskać ludziom.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Macislaw

Trollu, idź spać i więcej się tu nie pokazuj. Głupka tylko z siebie robisz. Masz jakiś dziwny problem do SG, nie dostałeś od klubu darmowych biletów, więc się na cały GW obraziłeś? Idź się mamusi pożal...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ja.wielki

Chyba Ci się zawodnicy pomylili zmarzlik u siebie jest bezbledny a na wyjazdach też ma największą średnią biegową w lidze. Sprawdź info zanim coś napiszesz

| Odpowiedz
blokuj
Jaguś

Ty gościu śniegowy masz nie tak w głowie Ty zdaj sprzęt padako. Zmarzlik klapie każdego z waszych jak chce. cyfer fakt max 1 liga. Pawlicki Iversen i Kasprzak porównamy zdobycze punktowe czy dopiero po motoarenie? Może cała drużyna zdobędzie łącznie tyle punktów tylko nie zapomnijcie dodać punktów Zmarzlika. Pozdrawiam!

| Odpowiedz
blokuj
ja.wielki

2,947 w Gorzowie (najwyższa w lidze) , 2,259 wyjazdy (najwyższa w lidze)
jak to dla ciebie jest padlina to spójrz na wyniki twojego torunia dziś w Grudziądzu. Boli porażka co?

| Odpowiedz
blokuj
ja.wielki

Do Torunia nic nie mam nawet dziś im kibicowałem tylko do tego idioty romanoos-a
co chyba od wczoraj zaczął się interesować żużlem

| Odpowiedz
blokuj
lancet1

Nie znasz granic absurdu. Ale nie przejmuj się. Pisz dalej. Żyjemy w czasach gdy śmiech do rozpuku jest towarem reglamentowanym, a Ty dajesz nam go darmo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.