Dyskusja

Reprezentacja Francji Reprezentacja Islandii

Francja - Islandia
3 lipca 2016, 21:00

5 : 2
relacja

Denn

po prostu gościu obronił i konieć historii ale przecież jakby nie nadmuchali balonika to nie mogliby byc dobrymi polskimi kibicami no nie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Karcz Krzysztof

ale niewłaściwie wybronił i to w większości nakręca agresje. A co bo "nadmuchanego balonika" to uważam że trochę mu się należy, nie sądzisz ?
Karnego nie zje.ał, a dwie bramki strzelił dzięki czemu zaszliśmy aż tak daleko, PIERWSZY raz w historii.

Poza tym w większości bardziej chodzi o pocieszenie niż gloryfikacje

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Denn

Fajnie że strzelił tylko problem w tym że mój pierwszy komentarz został odebrany źle z powodu takiego nakręcenia, bronienia Kuby, który wiedziałem że powstał jako połączenie pewnych niedoskonałych cech w pewne medium. Nie lubię tego strasznie, nie umiem wytłuamaczyć tego ale coś takiego na mnie działa jak płachta na byka!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Denn

Wszyscy uważają że to ja się nakręciłem, że jestem trollem czy coś. Mało kto zdaje sobie sprawę że to raczej na mnie się rzucono z błahych powodów, a jak mówię coś takiego działa na mnie jak płachta na byka. Zawsze bronię mniejszości narodowych itp, atakując agresorów.

| Odpowiedz
blokuj
Denn

Ja tylko obserwuję cały układ i wyciągam wnioski. Niech się dzieje co ma się dziać, nie mam siły by to zmienić.

| Odpowiedz
blokuj
Lulon

Widocznie przegioles pale ale tym sie nie martw zrob sobie mleko idz spac i życzą ci zebys sie obudził suchy :)

| Odpowiedz
blokuj
Denn

Odwrotnie. Wyprostowałem pewną krzywą która się tworzyła a na początku organizm, medium zawsze daje znaki. Tak jak organizm podczas walki z chorobą najperw jest podwyższenie temperatury itp. To są naturalne procesy tak bym to ujął...

| Odpowiedz
blokuj
Denn

Nie wierzysz w życie po smierci?:) to jak powstał ten świat niby? :) coś prostego powstaje z czegoś bardziej złożonego pamiętaj :P

| Odpowiedz
blokuj
Denn

Ja stawiam na lekki poślizg Walijczyków 2:0 później na 2:1 i emocjonującą i niepewną końcówkę ;)))))

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.