Wątek dotyczący artykułu

Orlen Wisła Płock rozpocznie przygotowania 18 lub 25 lipca

Na 18 lub 25 lipca zaplanowany zostanie start przygotowań Orlen Wisły Płock do sezonu 2016/17. Zespół od początku trenować będzie pod wodzą nowego trenera, Piotr Przybeckiego.

przeczytaj cały artykuł

Petrochemia

Gadają na Maxa, a sami go tworzą. Niby taki troll niechciany, a co i raz wywoływany do "tablicy" Ciągnie swój do swego. Dla mnie to mistrz, trzyma za twarz całą kielecką bandę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lolek

Dla Ciebie Petrochemia/Petro/Orlen w nazwie klubu zamiast członu Wisła to tradycja i powód do dumy więc sam sobie odpowiedz ile jest warta twoja opinia:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS Płock

Lolek wkleję komentarz którym cię uciszyłem w kwietniu

Z założenia trollom nie odpisuje , ale poświecę chwilkę żeby trochę cię douczyć
Wisła Płock ma od samego początku tego samego sponsora ,wiec nazwa Petrochemia / Petro / Orlen nie wiąże się że sprzedawaniem nazwy. Jest to tylko i wyłącznie zmiana nazwy zakładu ... podkreślam tego samego sponsora.
W Kielcach klub przechodził z rąk do rąk , klika z nazw które już przerobiliście
1. Iskra Kielce
2. Ceresit Kielce
3. Lider Market Kielce
4. Kolporter Kielce
5. Vive Kielce
6. Vive Targi Kielce
7. Vive Tauron Kielce
Chcesz mi nadal powiedzieć że od początku powstania był jeden właściciel i tylko zmieniał nazwy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Czarcik

Trochę mijasz się z prawdą kolego jak już piszesz to rzetelnie. pkt 5, 6 i 7 to jest ten sam właściciel klubu - Vive. To co wymieniasz potem to sponsor tytularny, nie właściciel. Poza tym mylisz się też co do waszego sponsora - Orlen powstał w 1999 roku decyzją rady ministrów z połączenia Centrali Produktów Naftowych CPN S.A. i Petrochemii Płock S.A - nie było to przekształcenie ze zmianą nazwy. Więc kolego to nie jest ten sam sponsor cały czas tylko nowa spółka akcyjna ktora nazwę Orlen przyjęła w 2000 roku. I jeszcze jedno obecnie nazwa twojego klubu to zdaje się Orlen Wisła Płock - czyli jednak można dodać sponsora do nazwy, a nawet przed nią i jest cacy? A wasze nazwy to:
1 Wisła Płock
2 Petrochemia Płock
3 Petro Płock
4 Orlen Płock
5 Wisła Płock
6 SPR Wisła Płock
7 Orlen Wisła Płock
Czyli też się nieźle zmieniały. Dla mnie to wszystko to bzdura - zmiany nazw klubów mnie mało obchodzą, ja nie kibicuję nazwie tylko klubowi i zawodnikom. Zresztą wystarczy spojrzeć na siatkówkę co się tam dzieje - co roku jakiś klub zmienia nazwę i to nie jeden. Takie są obecnie zwyczaje, ten kto daje kasę chce coś za nią otrzymać i dyktuje warunki. A kasę dają za to aby być w nazwie klubu i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ZKS Płock

Zgadza się co do połączenia spółek , ale widzę że też twierdzisz ze zmienialiśmy nazwy bo za każdym razem zmieniał się sponsor.
Wisła została założona jako Zakładowy Klub Sportowy. Sponsor zmieniał swoje nazwy przez różne ustroje polityczne które rządziły na co nie mieliśmy wpływu. To że w 1999 r. spółki się połączyły i zmieniły nazwę nie oznacza że zmieniliśmy sponsora. Został ten sam.
Mój wpis dotyczył "idioty" Lolka który już kilkanaście razy wypisywał że mamy różnych sponsorów i dlatego zmieniany nazwy. Według niego Petrochemia/Petro/Orlen to różne i odrębne zakłady.
Zobrazowałem mu kto bardziej "handlował" swoją tradycją.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Czarcik

Próżna dyskusja o niczym w sumie. Ale skoro sezon ogórkowy to czemu nie :). Sponsorzy odchodzą i przychodzą, tak już jest. Owszem macie stałego - miasto Płock, ale ten wasz tytularny się zmienił właśnie w latach 1999 - 2000. Petrochemia to była tylko jedna rafineria, a PKN to już zupełnie co innego, ale kogo to obchodzi tak naprawdę? I jaki na to wpływ mamy - żaden. A czepianie się nazwy i używanie słów przy tym "honor i tradycja" to już paranoja. Klub ma nazwę jaką ma i ja mogę pamiętać o starej i nosić koszulki i szaliki z tą nazwą. Ale wcale nie uważam, aby ktoś kto ma nową nazwę na akcesoriach klubowych był kimś gorszym "niehonorowym" - bo tak jak na boisku grają zawodnicy, tak na trybunach dopingują kibice, a nie koszulki, nazwy i tym podobne brednie. Ciekawe ilu z tych "honorowych" walczyłoby o tą "tradycyjną" nazwę klubu gdyby przyszedł sponsor, wykupił go i zmienił nazwę na swoją... A i dodajmy zrobił wynik. I znalezienie lepszego sponsora tytularnego (głównego), który da więcej kasy, powodem do wstydu nie jest, a wręcz przeciwnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Złoty Bogdan

Historia Wisły Płock zaczyna się w 1947 roku, przynajmniej takie można odnieść wrażenie jak się patrzy na jej herb.
A więc:
1. Elektryczność Płock
2. Ogniwo Płock
3. Sparta Płock
4. PKS Wisła Płock
5. ZKS Wisła Płock
6. ZKS Petrochemia Płock
7. Petro Płock
8. Orlen Płock
9. ZKS Wisła Płock
10. SPR Wisła Płock
11. Orlen Wisła Płock
12. Wisla Plok (według trenera Cadenasa)

To tyle w temacie klubu, którego nazwa nigdy się nie zmieniała :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Lolek

Hehe dobre. Mówimy a zmianie nazwy klubu a nie sponsora. Legia, Wisła Kraków, Milan czy Real często zmieniają sponsorów a nazwa klubu pozostaje ta sama. Mam nadzieję, że nie jest zbyt trudne dla Ciebie i teraz widzisz czym różni się zmiany nazwy klubu od zmiany sponsora. A teraz do meritum. Wasz klub miał już z 15 różnych nazw i nikomu to nie przeszkadzało a kolga Petrochemia twierdzi nawet, że zmiana nazw w waszym przypadku to honor i tradycja a w przypadku innych drużyn to zaprzedanie się i wstyd. Tutaj jest sytuacja zero jedynkowa. Zmiana nazwy klubu to zmiana nazwy klubu i kropka. Powód jest kompletnie nieistotny. Nie ma nic pośrodku. BTW. a uciszać to cię może mama jak za głośno po 22 oglądasz filmy dla dorosłych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.