Wątek dotyczący artykułu

Trzeci transfer AZS-u Koszalin. Polak wraca do klubu

Działacze AZS-u Koszalin kompletują drużynę na sezon 2016/2017. W środę nowym zawodnikiem został Piotr Stelmach, dla którego jest to powrót do klubu po rocznej przerwie. Ostatnio Polak z powodzeniem występował w Anwilu Włocławek.

przeczytaj cały artykuł

Gabriel G

Koszalin w PO ? Ośmielam się wątpić. Stelmet, Anwil, Dąbrowa, Toruń, Wilki, Słupsk, Turów, Rosa, Kutno, - kolejność przypadkowa. Myślę, że te zespoły powalczą o ósemkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ECSfan

Turów i AZS mają równe szanse. Dąbrowa? Ten klub jest śmiesznie zarządzany przez ludzi jacy kompletnie nie umieją składać drużyny a na scoutingu znają się tak dobrze jak Adam Małysz na snowboardzie. Mają kasę i wszystko niszczą, bo powinni być w PO a było oszałamiające 10 miejsce. Wilki też nie ma pewności, bardzo im kibicuję...jednak to bardziej zabawka bogacza niż klub na bardzo poważnie, co widać po ruchach działaczy (np. brak trenera adekwatnego do składu). I na końcu Kutno jakie powinno mieć jeszcze słabszy skład niż w poprzednim sezonie, stracili trochę solidniejszych Polaków. Obecne top 5 ligi myślę, że dalej się w nim utrzyma, pozostałe 3 miejsca to powinna być wojna. I czarnym koniem może być Polpharma, po zmianie trenera udowodnili swoją siłę, mogą nawet z tanim składem namieszać sporo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MikiMM

Ktoś ma chyba ból dupy po dwoch porazkach w zasadniczym, chyba nie uważasz ze trener pokroju Anzulovica nie zna się na scoutingu bądź nie ma wpływu na budowę składu?

| Odpowiedz
blokuj
King James 6

Co Ty ćpasz ? Jaki ból dupy ? Człowieku Czarni wygrali 2 brązowe medale pod rząd !!! To jak ich kibic może mieć ból dupy ? Zwłaszcza , że gość jest bardzo obiektywny nawet gdyb wypowiada się na temat AZS-u .
Ty masz raczej ból dupy , bo PO to mogłeś co najwyżej w TV obejrzeć ;)

| Odpowiedz
blokuj
MikiMM

Miło mi ze pomogłem ci dać upust twojej życiowej frustracji. Facet napisał ze w Dąbrowie nie znają się na scoutingu, co w kontekście Anzulovica jest duża przesada. Więc szukam jakiegoś logicznego wytłumaczenia takiej opinii i tylko ból dupy po porazkach z Dąbrowa przychodzi mi do głowy.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.