Wątek dotyczący artykułu

Liga Światowa 2016: tylko jeden triumf Polaków w Final Six. Stephane Antiga powtórzy wyczyn Andrei Anastasiego?

Polscy siatkarze w turnieju Final Six rywalizowali siedmiokrotnie, jednak tylko dwukrotnie zdołali zakończyć zmagania na podium. Mianem ekspertów rozgrywek Ligi Światowej można określić Brazylijczyków, 18-krotnych medalistów imprezy.

przeczytaj cały artykuł

Łukasz Szulowski

Riorwar no nie za bardzo bo udział w turnieju w Tokio , powoduje że nasz cykl przygotowań jest już zupełnie inny niż USA czy Brazylii. Chociaż z Brazylią bym sie zastanowił. Po tym jaką świeżość widziałem ostatnio u Ngapetha uważam że Tille popełnia olbrzymi błąd i za miesiąc Francuzi nie będą w stanie powalczyć o dobry wynik. Ale to tylko moje zdanie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
panda25

Po tym jaką świeżość widziałem ostatnio u Ngapetha uważam że Tille popełnia olbrzymi błąd i za miesiąc Francuzi nie będą w stanie powalczyć o dobry wynik.

Hm, no właśnie nie wiem, czy się cieszyć, czy nie? :-)
Bo z jednej strony niby nie nasz problem. Z drugiej jednak jakoś tak podskórnie czuję, że wspomniany Ngapeth jest w stanie utrzymać swój poziom gry (albo go ponownie odbudować). Czas pokaże...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Warto przypomnieć sobie ubiegły sezon..
Francuzi wytrzymali całą ligę światową w drugiej dywizji, F4 w drugiej dywizji i wygrali F6 jako beniaminek.. A później Mistrzostwa Europy w genialnym stylu.
Oni potrafią być nieprzewidywalni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
panda25

F6 jednak jest już pewnym wskaźnikiem stanu przygotowań do Rio. Tak jak "Riorwar" uważam, że jedno drugiemu wcale nie musi zaprzeczać (czyli wysokie miejsce w F6 wcale nie kłóci się z dobrym występem na igrzyskach - są na to dowody).
Dla mnie ważny jest kierunek zmian w naszej reprezentacji. I ucieszę się, gdy zobaczę dostrzegalny progres (niekoniecznie od razu mierzony zwycięstwem). Kiepska gra niby nie przesądza jeszcze o występach w Rio, jednak zaczynam się obawiać, że może to być niepojący sygnał także dla samych zawodników.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Riorwar

Ja jednak uważam, że trener Tillie wie lepiej. Poza tym nasz cykl przygotowawczy był inny w fazie interkontynentalnej, ale w takim F6 to już nie sądzę, żeby aż tak się różnił, żebyśmy mieli być bardziej zmęczeni od reszty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.