Wątek dotyczący artykułu

Sensacja! Robert Sobera mistrzem Europy! Życiowy sukces Polaka!

Wielka sensacja w Amsterdamie! Robert Sobera zdobył złoty medal mistrzostw Europy! To największy sukces w karierze Polaka. W Holandii zawiódł Renauld Lavillenie. Mistrz olimpijski nie został sklasyfikowany!

przeczytaj cały artykuł

michalzg

Gdybys sie orientował chociaż troche to byś wiedział ze Lavillenie pobił niedawno rekord świata Bubki - 6.16 i ma po Bubce drugi wynik na świecie 6.05 na otwartym stadionie. Nie pisz jak nie wiesz. Dzisiaj Francuz miał słaby dzień i tyle a to wielki tyczkarz. Brawo dla Sobera, wielka sensacja, miał sporo szczescia i trzeba sie cieszyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kiler 1

Zgadza się nie byłem zorientowany.Ale to tym bardziej widac ,że wynik 5,5 to jak na tyczkę śmieszny jest.A Lavillenie pobił rekord Bubki a teraz się do konkursu nie łapie.Bubka co zawody pobijał rekord świata o cm i ze wszystkimi się bawił.A Francuz skoro jest rekordzistą świata to powinien jakiś poziom trzymać.Tym bardziej ,że specjalnie konkurentów nie ma.Mówisz mi nie pisz jak nie wiesz,ok ja przyznaję się do błędu ale czy ja gdzieś napisałem ,że Francuz to nie jest wielki tyczkarz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.