Wątek dotyczący artykułu

Yared Shegumo: Będę walczył z całych sił o medal IO. Dla siebie i dla Polski

- Otaczają mnie same życzliwe i pomocne osoby. Występem na igrzyskach chciałbym podziękować za tę życzliwość, za to, że poczułem się w Polsce jak w domu - mówi Yared Shegumo, maratończyk, reprezentant Polski.

przeczytaj cały artykuł

Gerhard Malberg

Ja nie chce tego medalu za taka cene.Za cene zdrady Ojczyzny,za cene sprzedania sie obcym.Niech zdobywa medale dla Etiopii,a mieszka gdzie chce.Sorki lewaki ale zdrada Ojczyzny to zdrada.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hack

Yared dobrowolnie wybrał, nikt z Polski nie chodził za nim z workiem pieniędzy i gotowym paszportem RP, aby tylko biegał. To zdecydowana różnica, być Polakiem dla kasy, a być Polakiem z wyboru pomimo trudności i wyrzeczeń.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gerhard Malberg

Bycie Polakiem z wyboru to tez zdrada Ojczyzny.Jak ty jutro powiesz ze jestes ruskiem bo tak chcesz to nie jestes zdrajca?Ojczyzne ma sie jedna a obywatelstwa mozna miec ile chcesz.Ojczyzna to swieta sprawa a jak tego nie rozumiesz,trudno.Reszta to propaganda i usprawiedliwianie zdrady.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|12)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.