Dyskusja

Reprezentacja Portugalii Reprezentacja Francji

Portugalia - Francja
10 lipca 2016, 21:00

1 : 0
relacja

Komentarz usunięty
Badr Hari

Nie bój się. Idź lepiej pobij i zgwałć jakąś kobietę. Chociaż wiem, że wy wolicie kozy. Albo w 10 napadnijcie jedną osobę. Bajo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Ayama

A wy nie potraficie normalnie się zachowywać? Jeden drugiemu do gardła skacze. Strasznie niski poziom inteligencji i kultury tu teraz reprezentujecie. Nie wstyd wam znizac się do poziomu patologicznych dzieci z gimnazjum?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Badr Hari

"Se"? A co to? Jakaś nowość w słowniku? A podobno ja nie umiem pisać. Hipokryta do kwadratu! Bujaj się na południe pajacu!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Imisirah

;-) ty nie zasługujesz na normalne wyrazy to je tworzę ... sprawdzam czy jak zobaczysz coś nowego to się nie pogubisz ... no i pogubileś. No cóż 3 klasy podstawówki dają efekt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Imisirah

W przeciwieństwie do Ciebie nie musze gwalcić. Ty zaś masz szansę tylko sam siebie. Nawet kozy na Twój widok rwą jak najdalej

| Odpowiedz
blokuj
Imisirah

Ty jełopie brudzisz te imię swoją rasistowską gębą. Zmień na jakieś Himler czy coś w tym stylu, kup biały kaptur i pierdzielnij sie w łeb betonową kostką. Nie ma już nadziei na naprawę ktoś powinien to skończyć. Zrób choć jedną mądrą rzecz w życiu.

| Odpowiedz
blokuj
Imisirah

Matole ogarnij to, że można mieć inne poglądy niż lewicowe i nie szufladkować ludzi wg koloru skóry. Np Ty jesteś zapewne biały i jesteś beznadziejnym tlukiem. Mam nienawidzić całej białej rasy ? No nie. Po prostu uważam cie za upośledzonego i jak trochę mi przejdzie będę Ci współczuł.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.