Wątek dotyczący artykułu

Odsunięcie od składu podziałało na Nickiego Pedersena. "Byłem zawiedziony"

Nicki Pedersen wrócił w wielkim stylu do składu Fogo Unii, zdobywając w meczu z Unią Tarnów czternaście punktów. - Pokazałem, ile dobrego mogę dać drużynie - przyznał Duńczyk, który nie pojechał z zespołem do Poznania.

przeczytaj cały artykuł

AntyAsfalt

Szkoda ze nie podzieliłeś się informacją co zrobiłeś w Toruniu i jakie były prawdziwe przyczyny twojej absencji w Poznaniu. Rusiecki ma nad czym myślec po sezonie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AntyAsfalt

Czy się zdenerwował? Tak, ale wszystko sie działo już po meczu. Inaczej pismaki by miały niezły temat. Gość jest niereformowalny i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AntyAsfalt

Nie wiem czy warto. Jakimś cudem te parę osób które było świadkami tego zajścia siedzi cicho i niby sprawy nie ma. Rusiecki tez nie lubi jak się robi jaja z klubu , przełożonych więc dał wolne Dzikowi. A po sezonie Nikoś jest wolny, tylko kogo na jego miejsce? Oby nie zmienili zdania

| Odpowiedz
blokuj
BadAngel

Nicki nie raz, nie dwa dał popis więc cokolwiek odwalił wcale by mnie nie zdziwiło:) dlatego pytam, bo to zawsze jakaś ciekawostka:) A gdzie Nicki będzie jeździł mi obojętnie, byle nie zajął boksu na MA.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Gandalf.77

Spokojnie z tym wolnym...Nie wiemy wszystkiego jak było a jakoś nadal to Pedersen ma najlepszą srednia w FOGO Unii Leszno a super transfery Rusieckiego juz znamy: THJ, Kildemad...mało jeszcze ?
Pytanie jest proste kto w razie czego za niego ???
Hampel-po tak długiej kontuzji wielka niewiadoma
Grisza- jak zostanie Emil , 2 Rosjan w klubie to tez beda kłotnie
Kołodziej-mam obawy ze z Tarnowa nie odejdzie
Janowski-po co ?, robic komedie w lidze
Hancock-drozszy niz DZIK
Vaculik-tez drogi i mniej stabilny niz DZIK
W moim odczuciu DZIK jest potrzebny w Lesznie jeszcze na sezon , dwa a Zarzad musi robic wszystko aby utrzymać Piotrka, a Piotr więcej trenować aby stać sie liderem i ewentualnie EMIL lub ktoś nowy jako zawodnik nr 2....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.