Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Marek Cieślak podał skład na półfinał DPŚ w Vojens!

W poniedziałek poznaliśmy skład reprezentacji Polski na półfinał Drużynowego Pucharu Świata w duńskim Vojens. Zawody zostaną rozegrane w sobotę 23 lipca.

przeczytaj cały artykuł

Dominik Góral

Zdaję mi się, że rezerwowy jedzie tylko i wyłącznie w przypadku kontuzji kogoś z podstawowej czwórki, więc chyba nie sądzisz, że Zmarzlik powinien czekać na nieszczęście kogoś innego. Chyba, że podasz kogoś lepszego od niego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
OXO

no Pieszczek tu nie pasuje zupełnie a rezerwowy wydaje mi sie jedzie wtedy kiedy Mareczek sobie stwierdzi że senior jest za słaby . Tak przynajmniej było

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis

jesli polewaczkowy gra mlodymi,a regulamin pozwala na rez. wstawic juniora.Powinien w nagrode zawsze jechac najlepszy z nich...a w razie czego(odpukac) moze godnie zastapic kolege....oby nie musial.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
czerwiec74

było by fajnie ale na tą chwilę średnią wyjazdową Pieszczek ma lepszą i On bardziej jest stabilny na wyjeździe i niech jedzie dla dobra Polski

| Odpowiedz
blokuj
KATO

nie mam nic do Pieszczka ale gość jest tak niestabilny jak związek azotu. Totalnie nie potrafię przewidzieć czy przywiezie w Tarnowie 10 czy 3 punkty. Zmora dla bukmacherów.

| Odpowiedz
blokuj
czerwiec74

z Pawłem w tym roku jest to samo raz dwucyfrówka a następnym razem 3 punkty :-)))) na ten moment Krycha na wyjeździe prezentuje się bardziej stabilnie

| Odpowiedz
blokuj
KATO

Speed_koleina napisał ostatnio " ZMORA ZIELONOGÓRZAN" i też chwilę mnie zajęło zanim zaskoczyłem, że o Bartka mu chodziło. Także czytaj między wierszami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Za Wybrzeze raz

Niby racja, ale w zawodach indywidualnych zawsze jedzie dobrze, wszystko wygrywa. W IMSJ i IMP pokazuje ze jezeli chodzi o zawody indywidualne nie ma wachan. Tylko w druzynowych zawodach jest kratka i do tego zazwyczaj w Z. Gorze w ktorej nie potrafi jezdzic. A ze DPS to bardziej GP niz liga jezeli chodzi o format to jest ok. Pozatym to tylko rezerwa, ktos by sie musial polamac zeby pojechal wiec to malo istotne

| Odpowiedz
blokuj
HDZapora

Co Wy macie z tymi średnimi. Średnia z ligi jest składową, na która wpływ w skrócie mają takie fakty jak: jazda parą przeciw parze, nr startowy ( w tym pole startowe), podejście zawodnika do startów ligowych itp. Średnia ta, choć pokazuje jakiś poziom zawodnika, nie pokazuje prawdziwej jego wartość ( nie mylić z wartością dla zespołu ligowego) , bo tą pokazują zawody indywidualne, kiedy każdy jedzie dla siebie. Bez lepszej , czy gorszej pomocy kolegi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
yoyo

Akurat Pieszczek nie pojawi się ani przez chwilę na torze. Jedynie ujrzymy go na prezentacji. W Vojens wstawiony jest Pieszczek, do Manchesteru pojedzie Przedpełski. Wtedy obaj będąc w składach a skutkuje to tym że obaj będą mogli wyjść na podium odebrać medale (o ile go zdobędziemy) i do CV będą mogli sobie wpisać kolejne osiągnięcie "medaliści DPŚ" :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.