Dyskusja

SportoweFakty.pl

przejdź na stronę użytkownika

SportoweFakty.pl

Poziom emocji osiągnął tutaj zbyt wysoki poziom. Wystarczyło zgłosić, że jest problem i poczekać na efekty. My się nim zajęliśmy. Multikonta zostały poblokowane. Spamowanie wszędzie jednym i tym samym komentarzem, obrażanie innych użytkowników, nawet jeśli uważamy, że ich wpisy są bezsensowne, trollowe, głupie czy jakiekolwiek inne, zawsze będzie skutkowało usunięciem takiego komentarza jeśli trafi on do moderacji. Kolejny raz przypominamy, że najlepszą metodą "walki" z użytkownikami, z którymi się nie zgadzamy, jest opcja blokowania takich użytkowników. Sugestie, że komentarze usuwane są automatycznie na podstawie jakiekolwiek algorytmu są zupełnie bezpodstawne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Vivendi

Po raz kolejny sugerują Państwo jako najlepsze rozwiązanie blokowanie "nieznośnych" użytkowników. Chciałabym zwrócić Państwa uwagę na to, że dla wielu użytkowników, jak przypuszczam nie tylko działu tenisowego, jednym z największych walorów SF jest możliwość merytorycznej lub merytoryczno-towarzyskiej dyskusji, w tym pod artykułami. Wielu z nas często nie ma czasu na więcej, niż czytanie tych dyskusji, ewentualnie podlajkowanie niektórych komentarzy. Przedzieranie się przez zalew "dziwnych" komentarzy zabija całkowicie przyjemność czytania, tym bardziej że trudno na bieżąco tropić aktualnych "troli i innych szkodników", by ich blokować. Zdarzają się też sytuacje, w których część komentarzy danego użytkowania jest do zaakceptowania. Dlatego Państwa sugestia jest dobra dla Państwa, bo oszczędza Państwu kłopotu, natomiast zupełnie niepraktyczna dla nas.
Już kilka razy apelowałam w różnych sprawach, by traktowali nas Państwo poważnie. Oznacza to, albo skuteczne rozwiązanie problemu, albo jasny komunikat, że zależy Państwu na obecności na forum "troli" a nie zwykłych użytkowników...
Przy okazji pytanie o wersję mobilną - czy planują Państwo jej rozwój i dodanie niektórych funkcji wersji standardowej, takich jak dostęp do kokpitu?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SportoweFakty.pl

Po raz kolejny sugerują Państwo jako najlepsze rozwiązanie blokowanie "nieznośnych" użytkowników. Chciałabym zwrócić Państwa uwagę na to, że dla wielu użytkowników, jak przypuszczam nie tylko działu tenisowego, jednym z największych walorów SF jest możliwość merytorycznej lub merytoryczno-towarzyskiej dyskusji, w tym pod artykułami.

Niestety takie są uroki publicznego forum, że oprócz wpisów merytorycznych pojawiają się inne. Jedynym skutecznym rozwiązaniem byłoby po prostu wyłączenie forum, ale tego nie zrobimy.

Przy okazji pytanie o wersję mobilną - czy planują Państwo jej rozwój i dodanie niektórych funkcji wersji standardowej, takich jak dostęp do kokpitu?

Tak, ale to niestety bardziej kwestia miesięcy niż tygodni.

Już kilka razy apelowałam w różnych sprawach, by traktowali nas Państwo poważnie.

A mu już wielokrotnie odpowiadaliśmy, że gdyby było inaczej, to nikt by tu z Państwem nie rozmawiał.

Puszczanie mimo uszu niegodziwych tresci, obelg, ewidentnych bredni, pomowien, to jest tylko metoda na uzykanie opcji "swiety spokoj" i nic mnie wiecej nie obchodzi.

Obelgi i pomówienia to są działania niezgodne z regulaminem, takie komentarze proszę zgłaszać do moderacji.

Tymczasem ostrzezenie "za spamowanie" dostalem ja.

Wrzucanie kilkukrotnie tego samego komentarza w wielu miejscach jest spamowaniem i na pewno nie poprawia jakości jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji.

Ktos w koncu sie zaangazowal w sprawe usuniecia uzytkownika

Tak, wystarczyło napisać tutaj na tablicy. My to czytamy, sprawdzamy i w razie potrzeby reagujemy.

No wlasnie co karygodnego bylo w moich slowach?

Sugerowanie komuś problemów psychicznych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Vivendi

Dziękuję za odpowiedzi. Postaram się jeszcze jaśniej napisać o co mi chodziło - mianowicie, żeby reakcje na łamanie regulaminu były nie tylko "na zgłoszenie" ale również ze strony redakcji. Przecież czytają Państwo forum i wiedzą co się dzieje. Wielu z nas ma odruch wstrętu do minusowania i do zgłaszania postów. Poza tym większość z nas tu tylko "bywa" w przeciwieństwie do dyżurów redakcyjnych. Stąd, nie tylko moja, prośba o rozsądną prewencję, czyli inaczej określanie granic harcowania...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
powrót króla fan kajmana

Drodzy administratorzy, dlaczego nie reagujecie na pomówienia?
Zostałem tutaj zaszczuty przez jedną i tą samą osobę pomówieniami, że jestem użytkownikiem @Marlowe czy też @Once.
Proszę to wyjaśnić. Proszę potwierdzić, że nie jestem żadnym z nich.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Mossad

Czlowieczku , nikogo to nie interesuje kim ty jestes. Spokojnie zastanow sie nad soba , sprobuj sie wyciszyc , a wszystko bedzie dobrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Allez

"Ja - Tymczasem ostrzezenie "za spamowanie" dostalem ja.
SF - Wrzucanie kilkukrotnie tego samego komentarza w wielu miejscach jest spamowaniem..."

Nie kilkakrotne a dwukrotne, nie w wielu a w dwoch miejscach. I tylko dlatego, ze w jednym miejscu, czyli w forum pod artykulem zostaly skasowane najpierw posty Danonka, potem Kike, na koniec moje. A wpisy @Mariusza Mielczarka wystepujacego jako Marlowe/once/Boson nadal tam wisialy. I nadal wisza
Tylko dlatego powtorzylem tutaj swoj post w forum (z cytatem @Danonka), bo w forum moderator natychmiast go skasowal. Powtorzylem go wiec tutaj, by zglosic problem. To chyba zrozumiale, ze po kilku takich zdarzeniach chcialem zglosic problem do instancji wyzszej niz moderator, ktory nie budzi zaufania..
Coz widac, ze tu jest jak w Izbie Lekarskiej - lekarz lekarzowi nie wytknie bledu, tam nigdy pacjent nie ma racji, tylko lekarz.
-
"Danonek- No wlasnie co karygodnego bylo w moich slowach?
SF - Sugerowanie komuś problemów psychicznych."

Przeciez wiecie sami, ze ta ocena narzuca sie sama. KAZDY, kto sie zapozna z tfurczoscia tego osobnika widzi to od razu. Wiele osob zwracalo na to uwage, a wy macie pretensje do Danonka?! - i to do kogo - do prawdziwego kompetentnego milosnika sportu ? (sportu, bo nie tylko o zuzlu jego posty sa godne uwagi).
Do Kike? - chyba jedynego, co sie tutaj interesuje "tenisem od podstaw" - bez niego byloby pusto pod artykulami o ITF, bo tam nie ma wielkich gwiazd i wielkich szlemow. Tam sa tylko ci najwieksi fani tenisa.
Nawet kompletny laik tenisa wiedzialby, ze gosciu, ktory pisze, że: Roger Federer " jest już trzecim najgorszym zawodnikiem w historii tenisa... Federer brzydko grający siłowo" [???!] i tym podobne BREDNIE, a robi to na okraglo, wszedzie, niezaleznie od tematu -to ze ten gosciu ma powazny problem ze soba.
Najgorsze, ze forum ma problem z NIM,
co wszyscy tutaj potwierdzaja,
tylko wy tego nie widzicie

| Odpowiedz
blokuj
SportoweFakty.pl

wy macie pretensje do Danonka?!
Do Kike?

My do nikogo nie mamy pretensji.

Nawet kompletny laik tenisa wiedzialby, ze gosciu, ktory pisze, że: Roger Federer " jest już trzecim najgorszym zawodnikiem w historii tenisa... Federer brzydko grający siłowo" [???!] i tym podobne BREDNIE

Moderatorzy, na żadnym znanym nam otwartym forum, nie są od merytorycznego oceniania wpisów. Od tego są Czytelnicy, mogą komentarz ocenić negatywnie tym samym ukrywając go na własnym widoku jak i dając znać innym Czytelnikom, że nie warto go czytać. Mogą wreszcie zablokować autora i nie widzieć żadnych jego wpisów. Tak działa to forum i wiele innych. Moderatorzy są od pilnowania przestrzegania regulaminu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Kike

Niepowazni jestescie. Wobec tego można tu robić co się chce, pisać o czym chce, jakim słownictwem chce, wystarczy żeby nikt nie zgłaszał ?
Niedługo faktycznie zostaną tu sami discopolowce, trolle z chorobami psychicznymi, napalone laski itd..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Komentarz usunięty
pablo80 - RSKZ

A ty dzięki temu możesz płakać, łkać i szlochać... Zajrzyj do działu "sportowybar" a przekonasz się, że te trądziki i całuski są w temacie portalu...
Jeżeli tak bardzo cię to razi w oczy, to za sugestią portalu, zablokuj tych użytkowników...

| Odpowiedz
blokuj
Tom_J

Wiesz co, pozostaje tylko cenzura a la "Join the Mossad". Ale żeby było jasne dla forum, jaki rodzaj "merytorycznych" postów wtedy pozostanie, to tu parę próbek Twoich ostatnich (tylko z tenisowego):
"Ta Radwanska jeszcze gra na tym Wimbledonie? Boze...."
"Pisia wybiera sie na IO ? To jest skandal....."
"Caly tenisowy swiat oglada Pisie....wspolczuje".
---> Merytoryka do dziesiątej potęgi :P
---> Moich "babiarskich" nie musisz w zamian przytaczać, ja nikomu cenzury nie chcę wprowadzać ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Tom_J

…jeśli mieszkasz w szklanym domu, nie rzucaj kamieniami… ;)
---> I żeby było jasne, nie mam np. na myśli @Kike, czy @Vivendi, których poważam i popieram w dużej części ich punkt widzenia.
Zresztą myślę, że jakiś procent "towarzyskich" postów jest dopuszczalny, zwłaszcza na tablicach. Pod artykułami powinno się to ograniczać na zasadach dobrowolnych, ale bez przesady. Myślę, że aż tak źle nie jest, ludzie sami schodzą na tablice po paru postach .

| Odpowiedz
blokuj
Kike

Z użytkownikiem @Mossad jest tak, że bedziesz go hejtowac dopoki go nie zrozumiesz. Dla mnie to Top 3 użytkowników, ktorych najchętniej czytam. Ale nie o tym.
Wiadomo, że każdy lubi to co lubi, jeden lubi czytać co musi zrobic Celt w łóżku by Radwańska wygrala szlema, drugi lubi poczytać dyskusje o pulach nagród w futuresach...
Chodzi ciągle o pokrętne tłumaczenie moderacji.
Wedlug tego co piszą faktycznie można robić tu co się chce, i stąd pojawianie się trolli, psycholi i lasek przychodzących w celach matrymonialmych.. Powinna być chociaz jakakolwiek kontrola.. bo trochę offtopu można znieść ale jak to dominuje to już jest źle... (a to co się nieraz dzieje w relacjach live piłkarskich to już jest sado-maso..)
Każdym kolejnym wpisem moderacja się kompromituje.. i to o to chodzi. Widać, że to niekompetentne osoby.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
pablo80 - RSKZ

lasek przychodzących w celach matrymonialmych..

Z całym szacunkiem... Możesz podać chociaż jeden przykład takiej "laski"? Liczę na odpowiedź...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Kike

To nieelegancko wymieniać nicki...
I nie zrozum mojej wypowiedzi tak, że te osoby nie interesują się sportem, ale chcą 'upiec dwie pieczenie na jednym ogniu"..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
marzami

Usunęłam poprzedni koment, bo stracę /i tam małe/ zainteresowanie Darka Korzenia, jak przeczyta co napisałam hihi;)

| Odpowiedz
blokuj
pablo80 - RSKZ

Nieelegancko jest kogoś bezpodstawnie oskarżać, jak również pozostawiać komuś furtkę, że to o niego może chodzić... Jak na forum wejdzie kibol piłkarski, to oznacza, że przy okazji chce załatwić jakąś ustawkę? Czasami niektóre rzeczy dzieją się za koleją i osobiście nie znam nikogo kto wpadł tu po miłość życia, ale znam takich co ją tu znaleźli, a ślub Asi ze Zbyszkiem (dział żużlowy) jest tego najlepszym przykładem...

| Odpowiedz
blokuj
Tom_J

Summa summarum, wszystkiemu winne sa awaty, np. wilki, koty i bocznice jakies :P. Powinni je zlikwidowac, skasowac tablice, blogi i prywatne galerie zdjec, zostawic tylko komentowanie pod artykulami, to by sie bardziej trzezwo i merytorycznie zrobilo. Pomysl godny rozwazenia ;D ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
marzami

Ty Pempuś doskonale dajesz sobie radę i niedługo staniesz się ekspertem....w nawiązywaniu relacji damsko-męskich;)
Aż strach pomyśleć, co to będzie, gdy dorośniesz hiih;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Mossad

No i jestes koles . Specjalnosc "wpieprzanie sie miedzy wodke a zakaske'. Wiesz dobrze , ze jestes tu celebryta , ktory nauczyl sie liczenia punktow w tenisie i zakotwiczyl w tym dziale. Teraz juz masz gosciu klopot , bo towarzystwo wzajemnej adoracji sie rozpadlo , pewnie nie wytrzymali twoich wywodow. Chlopie , twoje zainteresowania , kto daje minusy , plusy , kto z kim pisze a kto nie , przegladanie tablic , synu ile ty masz lat? Twoich wpisow nie bede przytaczal , niestety nie mam na ciebie tyle czasu. Pisz sobie na tablicach , i sprobuj dojrzec do swojego wieku. Pozdro .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Marlowe

"Sugerowanie komuś problemów psychicznych"
Osoby te powinny być surowo karane przez Redakcje co najmniej wielomiesięcznymi banami, bez żadnej tolerancji dla tych hejterów.

| Odpowiedz
blokuj
Marlowe

SF: Sugerowanie komuś problemów psychicznych.
Prosimy SF do przestrzegania regulaminu forum i surowego ściagania i bezwzględnego karania wypowiedzi userów hejterów:
Czarny kot. napisał/a komentarz do WTA Tokio: wieczorny rollercoaster Agnieszki Radwańskiej, Polka w ćwierćfinale

Te dwa psychole Marloł i Szary zawsze parami chodzą,. ciekawe dlaczego,,.mam pewne podejrzenia, ale nic nie powiem, bo mnie lewaki zlinczują :P

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Marlowe

SF:" Sugerowanie komuś problemów psychicznych"
DLACZEGO MODERATOR NIE PRZESTRZEGA REGULAMINU FORUM I DOPUSZCZA HEJTERÓW, KTÓRZY REGULARNIE ŁAMIĄ ZASADY FORUM OBRAŻAJĄC, UŻYWAJĄC WULGARYZMÓW? DLACZEGO REDAKCJA NIE ROBI PORZĄDKU Z HEJTEREM PILOTKA?CZY TO CEL REDAKCJI REDAKTORA MOTYKI?
Pi-lotka 1 h 55 min 20
Mały, chory człowieczek. Musi być naprawdę źle z nim. Szczerze mówiąc nie rozumiem jak można mieć taką negatywną obsesję na punkcie kogoś kogo widzi się tylko w tv :D
http://sportowefakty.w...#Skomentuj

| Odpowiedz
blokuj
Marlowe

SF:Sugerowanie komuś problemów psychicznych.
APELUJĘ PO RAZ N-TY DO MODERATORA I PANA MOTYKI ABY PRZESTRZEGAŁ REGULAMINU FORUM I ZABLOKOWAŁ LUB USUNĄŁ KONTO TEGO HEJTERA, KTÓRY ZAJMUJE SIĘ KAŻDEGO DNIA WYŁĄCZNIE HEJTEM I OBRAŻANIEM.!11 .PANIE MOTYKA , CZY PAN POPIERA HEJT I OBRAŻANIE, ŁAMIĄCYCH REGULAMIN FORUM?
Pi-lotka 32 min 00
Czyli jak, kochana redakcjo - świrnięty "marlowe" (kimkolwiek jest)+jego klony, może obrażać Federera i Wawrinkę, pomawiać ich o doping i wszystko co najgorsze, a gdy ktoś napisze co sądzi o takiej obsesji to już można na wniosek tegoż "marlowe" taki post usunąć??? Co to, piaskownica czy przedszkole? Kto pierwszy "naskarży do pani" ten jest górą?
A do samego "marlowe" (kimkolwiek jest) - skoro blokujesz wszystkich to dlaczego czytasz wypowiedzi tych zablokowanych i się do nich odnosisz, oraz je tchórzliwie zgłaszasz?
Odblokuj mnie i innych, tchórzliwy mały człowieczku szczekający anonimowo na wielkoszlemowych mistrzów, to sobie wtedy porozmawiamy.
Pi-lotka 29 min 00
Już na mnie doniósł, "bohater".
Nie wiem skąd on wziął ten nick, ale z Philem Marlowe to ten tchórz ma tyle wspólnego co ja z podnoszeniem ciężarów.
http://sportowefakty.w...#Skomentuj

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.